Kalıcı olarak çatlaklardan kurtulmanın yeni bir yolu var!

Tende satensi, pürüzsüz bir son bırakıyor

Hepimiz, pürüzsüz bir ten, ışıltılı görünüm, eşit renk tonu ve neme doymuş bir cilt arzuluyoruz. Tüm bunlara L’Occitane badem cilt yağı ile ulaşmak mümkün.

L’Occitane’nın yenilenen bademli vücut yağını cilt için güç merkezi haline getiren fitokimyasallar; vitaminler ve minerallerle dolu olmasıdır. Özellikle bacak, kol, göğüs ve karın bölgesindeki çatlakları düzenli kullanımla onaran Almond Supple Skin Oil; pürüzsüz bir ten, ışıltılı görünüm, eşit renk tonu, neme doymuş ve yaşlanmayan bir cildin de anahtarıdır.

Antik çağların cilt sırrı

Bademin kuru ve çatlak cilt bakımında kullanılması; eski Çin, Ayurvedik ve Greko-Pers tıp okulları öğretilerinin bir parçasıydı. L’Occitane’nın bademli vücut yağının içinde yüzde 50’den fazla badem özü var. Bu da onu doğal olarak Omega 6, kamelya yağı ve Omega 3 açısından zengin kılar. Sürüldüğü andan itibaren 48 saat durmaksızın cilde nemlendirme sağlar, besler, sıkılaştırır ve çatlak izlerini onarır. Tende satensi, pürüzsüz bir son bırakır.

Çatlakları saklamaya çalışmaya son!

Çatlaklar kolajen ve elastin liflerindeki bozulmalar nedeniyle meydana gelir. Hamilelik, menapoz, ergenlik ya da düzensiz ve asidik beslenme dönemlerinde sıkça oluşmaya başlar.

Vücut çatlakları ve pürüzlü cilt ile baş etmek, cildin elastikeyitini artırmaktan geçer. L’Occitane badem vücut yağını 2 ay boyunca günde 2 defa uygulamak, iyi bir görünüm ve sıkılık elde etmenin anahtarı kabul edilmektedir. Daha etkili ve hızlı sonuç için, badem duş jeli ya da duş peelingi ile banyo yapıp, badem yağı ile bakımı tamamlamanız büyük önem taşır.

İlk adım duş jeli-Almond Shower Oil/320-540 TL

2’si 1 arada formülü ile cildi temizlerken; anında nemlendirir. Su ile temas ettiğinde bu altın renkli yağ, yumuşak bir süte dönüşür. L’Occitane’ın ikonikleşmiş Badem duş jeli yaz boyu size eşlik etmesi gereken ürünler arasında yer alır.

İkinci adım Peeling-Almond Delicious Paste/Almond Shower Scrub/575-320 TL

Almond Delicious Paste, badem yağı ve badem özü, kırılmış badem kabuğu ve şeker kristalleri ile zenginleştirilerek keyif veren bir peeling karışımı elde edilir. Cildi ölü derilerden arındırarak, aynı zamanda bakım yapan etkili bir peelingdir.

Hem duş jeli, hem peeling ikisi bir arada tercih edenler Almond Shower Scrub tam size göre.. İçeriğindeki badem yağı ve bademin ezilmiş kabuklarıyla zenginleştirilmiş bir vücut peelingidir. Köpüren ve kolay eriyen jel kıvamlı yapısıyla cildinizi nazikçe temizler. Ölü derilerden kurtulmanıza yardımcı olur.

Üçüncü Adım-Supple Skin Oil/645 TL

48 saate kadar nemlendirme sağlayan ürün; yüzde 50 badem yağı ile formüle edildi. Cildin yumuşaklığını artırır, elastiket kazandırarak, sıkılaşmasına yardımcı olur. Cildi besler ve ışıltı kazandırır. 2 aylık düzenli kullanım sonrası çatlak izlerinde azalma; eşit cilt tonu görünümü sağlamaktadır.

İpucu: Sabah ve akşam tüm vücuda yukarı doğru dairesel hareketlerle cilde masaj yapın. Cildin gevşemesiyle ilgili bölgelere (uyluklar, kalçalar, karın ve kollara) odaklanın.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir