Bee Goddess, She’s Mercedes için Beymen’e özel bir koleksiyon hazırladı

Koleksiyon bir davetle kutlandı

Dünyanın ilk tılsım mücevher markası Bee Goddess’ın kurucusu Ece Şirin’in; She’s Mercedes için yarattığı ‘Super She for Beymen Exclusive’ koleksiyonu, Beymen Zorlu Center Morini Teras’ta gerçekleştirilen özel bir davetle tanıtıldı.

Cemil Dinçmen ve Ece Şirin

Binlerce yıllık sembollerden esinlenerek yarattığı eşsiz mücevherleriyle on binlerce kadının ışığını artıran Şirin; Mercedes-Benz’in başarılı ve vizyoner kadınları bir araya getirdiği She’s Mercedes platformunun ilham elçilerinden biri oldu.

Anadolu’nun anaerkil değerlerini dünyaya yayma misyonu ve üstün tasarım gücünden dolayı Telegraph Luxury tarafından ‘En Vizyoner Mücevher Tasarımcısı’ unvanına layık görülen Ece Şirin; ‘Super She Exclusive for Beymen’ adlı bir koleksiyon hazırladı.

Koleksiyon, bugünün ve yarının güçlü kadınlarını süper güçlerini kutlamaya davet ediyor. Kendi hayat destanlarını yazmaları yönünde cesaretlendiriyor.

Yedi özel güç tılsımından oluşan 18 ayar altın premium mücevherler; aralarında Emel Ayaydın, Beste Yurttaş, Arzu Kunt, Begüm Özer, Burcu Şendir, Elif Eren, Aslı Kuseyrioğlu, Gül Fırat, Hande Şener Pekcan’ın da yer aldığı davetlilerin büyük beğenisini kazandı.

  • İlhamın ve yeniden doğuşun tılsımı Artemis
  • Yol gösteren, cesaret ve tutkuyu artıran Tanit
  • Keskin zeka ve engelleri aşma gücü Sword of Light
  • Bilgelik ve aydınlanmayı temsil eden Jardin Star
  • Bal gibi tatlı bir yaşam sunan yardımlaşma ve mucizeler tılsımı Queen Bee
  • Bolluk, güzellik ve lüks çekim gücü yayan Venus Star
  • Kalbin hayalleri gerçeğe dönüştürecek gücünü simgeleyen Sirius Star

Super She for Beymen Exclusive koleksiyonuyla kadınları özlerindeki ışığı ifade etmeye davet ediyor.

lham verici video kez izleyicilerle buluştu

Bee Goddess dostlarının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte, Mercedes-Benz’in; Ece Şirin’in üstün başarı öyküsünü mercek altına aldığı ilham verici video da ilk kez izleyicilerle buluştu.

Dünyanın dört bir yanındaki kadınları cesaretlendirmeyi amaçlayan videoda Şirin, uzun seneler lider global şirketlerde üst düzey yönetici pozisyonunda çalıştıktan sonra yaşadığı içsel dönüşümü; başarıdan başarıya koştuğu yeni hayatını; mesaj ve enerji içerikli mücevherlerini; She’s Mercedes ile ortak değerlerini anlatıyor.

Sponsorluğunu üstlendiği Cinderella filminde Bee Goddess ile tanışan Mercedes-Benz; 2015’ten bu yana 70’ten fazla ülkede faaliyet gösteren She’s Mercedes platformunda; Gwyneth Paltrow, Lucy Liu, Patti Smith ve Olivia Newton-John gibi dünyaca ünlü isimleri misafir ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir