BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Cilt Bakım Serisi

Arı zehri mucizesine şahit olun

BEE’O, APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING serisini geliştirdi. BEE’O APIBEAUTY serisinin tamamen doğal besleyici kremi ve serumları ile daha canlı ve daha genç bir cilde kavuşmak artık hayal değil.

BEE’O APIBEAUTY ANTI-AGING serisi içeriğindeki arı zehri ve arı sütü ile cilt bariyerinizi güçlendiriyor, renk tonunu düzenliyor ve pürüzsüz bir görünüm veriyor. İnce çizgilerin kaybolmasına yardımcı oluyor. BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING serisi Anadolu propolisi, ham bal ve değerli bitkisel yağlar ile cilt bakımınızı sağlarken lekeli görünümün azalmasına destek oluyor. BEE’O APIBEAUTY cilt bakımına özen gösteren kişilerin en doğal tercihi.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Göz Çevresi Serumu

İçeriğindeki Anadolu propolisi, ham bal ve doğal bitki özleri ile cildin nem dengesinin korunmasını sağlar. Arı zehri ve hyoluronik asit düzenli kullanımında cildin sıkılaşmasını sağlayarak göz çevresindeki ince çizgileri azaltır. Sabah ve akşam gözlerinizin iç köşesinden dış köşesine doğru parmak uçlarınızla nazikçe uygulanması önerilir, hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Yüz Serumu

İçeriğindeki arı zehri, doğal bitkisel yağlar ve değerli vitaminler ile cilt bariyeri fonksiyonunu destekler. Sabah ve akşam yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın. Hassas ciltlerin kullanımına da uygun.

BEE’O APIBEAUTY Kırışıklık Karşıtı ANTI-AGING Yüz Bakım Kremi

İçeriğindeki arı sütü ile cilt bariyerini güçlendirirken; ham bal, aloe vera ve zeytinyağı cildi besler, nem dengesini sağlar. Sabah ve akşam yüzünüze dairesel hareketlerle uygulayın. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur.

Formüller dermatolojik olarak test edilmiştir. Paraben, GDO ve renklendirici içermez.

Yüz Serumu 179.90 TL

Göz Çevresi Serumu 129.90 TL

Yüz Kremi 149.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir