BEE’O APICARE Propolisli Dudak Koruyucuları ile bakımlı dudaklar

Hassas ciltler için uygun

BEE’O Propolis; propolisli dudak koruyucuları ile neme doymuş dudaklar vadediyor. BEE’O APICARE Propolisli Kara Mürverli ve Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucuları ile dudaklarınız daha canlı görünüyor.

Propolisli Kara Mürverli Dudak Koruyucu

İçeriğindeki antioksidan zengini kara mürver meyvesi doku yenilenmesini desteklerken dudaklarınızı doğal olarak renklendiriyor. Cildi besleyerek nem dengesinin korunmasına destek olan propolis; daha canlı ve bakımlı dudaklara sahip olmanızı sağlıyor. Propolisli kara mürverli dudak koruyucuyu dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayarak ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

BEE’O APICARE Propolisli Ham Ballı Dudak Koruyucu

İçerisinde bulunan yoğun ham balın besleyici özelliği ile dudaklara ihtiyacı olan nemi sağlarken  bakım yapıyor. Yoğun formülü ile özellikle çatlamış ve kurumuş dudaklara hızlı çözüm sunan formülü ve doğal koruyucu bariyer etkisi ile her hava koşulunda dudaklarınızda nemli ve canlı bir görünüm sağlıyor. Propolisli Ham ballı Dudak Koruyucuyu dudaklarınıza ince bir tabaka halinde uygulayarak ihtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

Dermatolojik olarak test edilen bu ürünler paraben, GDO ve renklendirici içermez. Hassas ciltlerin kullanımına uygundur, hipoalerjeniktir.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir