Belleza Dipliner ile bakışlarda üç boyutlu etki yaratabilirsiniz

Zarif çizgiler, gün boyu kalıcı siyahlık

Göz makyajını bir üst noktaya taşıyan ve yüzün merkezinde yer alan gözleri karakterize eden dipliner, makyaj rutininin en önemli adımıdır. Her kadının sürerken büyük bir sınav verdiği dipliner’da kusursuz hatlar oluşturmak her zaman kolay değil.

Doğal ve güvenilir içerikleri ile piyasada yerini alan Silva, Belleza Dipliner ile kadınların işini kolaylaştırıyor.

İster sade ama etkili isterseniz de yoğun ve çarpıcı göz makyajları oluşturmanın ipuçlarını sunan dipliner, kusursuz çizgiler oluşturmayı pratik hale getiriyor. Göz kapağında kolaylıkla kayan formülüyle fark yaratan Belleza, akma, bulaşma gibi sorunları da minimize ediyor. Ultra ince başlığı zarif eyeliner hattı oluşturmanın yanı sıra farklı kuyruk modellerini oluşturmak için de konfor sağlıyor.

En yüksek kaliteli ham maddelerden elde edilen Belleza Dipliner, formülündeki B5 vitamini sayesinde kirpik köklerini besliyor. Gün boyu kalıcılık sağlayan dipliner, aynı zamanda kirpikleri yüksek oranda nemlendiriyor. Kolay sürümü ile dikkat çeken Belleza Dipliner, ultra hassas dokusuyla, uzun süreli kalıcı ve ince fakat aynı zamanda yoğun siyah renkler uygulamanızı sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir