Giorgio Armani yeni kadın parfümü My Way’i sundu

My Way ile tanışın…

Giorgio Armani sürdürülebilirliğe olan bağlılık ilkesiyle tasarlanan, aydınlık beyaz çiçekleriyle feminenlikte yeni bir sayfa açan yeni kadın parfümü My Way’i sundu.

My Way, hem kendimize hem de dünyaya güçlü ve anlamlı bir bildirge: Sadece kendi yolundan git. Parfümün marka yüzü oyuncu Adria Arjona; özgür ruhu, aydınlık karakteri ve tamamen yeni deneyimlerle şekillenen hayat hikayesi ile parfümün felsefesini içten bir şekilde yansıtıyor.

My Way ile sunduğu ilham verici rolünün yanı sıra Adria, Giorgio Armani ten makyajının da yüzü oluyor. Adria’nın önümüzdeki sene yayınlanacak Marvel filmi Morbius heyecanla bekleniyor.

Giorgio Armani’den mesaj var

My Way’in takdimi, Giorgio Armani’nin süregelen çevresel etkileri azaltma ve iklim değişikliğine karşı mücadele etme planını desteklemek üzere bir dönüm noktasını temsil ediyor. Armani, “İnanıyorum ki, çevresel sorunlar artık hiç olmadığı kadar herkesin kalbine yakın bir konu olmalıdır. Genç nesillerin geleceğinin bizim seçimlerimize bağlı olduğu gerçeğini görmezden gelmek kabul edilemez.

Adria Arjona bir yolcu, günümüz kadınının genç temsilcilerinden biri, zeki, meraklı, önyargılarından arınmış, bağımsız ve yaşadığı her deneyimin kıymetini bilme yeteneğine sahip. O bir dünya vatandaşı, yaşadığı gerçekçi ve anlamlı tüm deneyimler için şükran duyuyor ve içtenlikle şunu söyleyebiliyor: I am what I live” şeklinde konuştu.

Geri dönüşüm ön planda tutuldu

My Way’in geri dönüştürülmüş maddelerden üretilmesi ve parfüm şişelerinin geri dönüştürülebilir olması, çevresel atık oranı ciddi oranda azaltılıyor. MY WAY, markanın çevre odaklı çabalarını en iyi şekilde yansıtıyor.

Madagaskar’daki 650 hektarlık yağmur ormanlarının korunmasına yönelik markanın liderliğindeki mücadele sayesinde parfüm, karbon nötr üretilme başarısına sahip. 5 yıllık yeni bir eylem planının sonucu olarak Armani Beauty, 2025 yılına kadar karbon ayak izini yüzde 25 daha azaltmayı ve tüm ürünleri için karbon nötrlüğü sağlamayı taahhüt ediyor.

My Way, ilk olarak Armani Beauty e-ticaret sitelerinde, 10 Ağustos tarihi itibariyle ön satışa çıkacak. Tüm dünyada ise 23 Ağustos itibariyle raflarda yerini alacak. Heyecanla beklenen reklam filmi, 6 Eylül itibariyle yayınlanacaktır.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir