Beslenme düzeninizde organik bitkisel proteinlere yer açın

Naturiga’dan yeni vegan protein serisi

Protein insan vücudunun olmazsa olmazları arasında yer alan besin öğelerinden biri. Uzmanlar; spor yapanlar ve diyetine özen gösterenlerin yanı sıra sağlıklı beslenmenin önemli bir parçası olarak öğünlerden eksik edilmemesini öneriyor. Kaliteli, dengeli ve yeterli bir şekilde tüketilmesi gerektiğine dikkat çekiyor.

Naturiga; yüzde 80’e varan protein oranlarıyla öne çıkan yeni bitkisel bazlı protein serisi sunmakta! Günlük protein, antioksidan, mineral ve vitamin ihtiyacınızı lezzetli bir şekilde karşılamanıza yardımcı oluyor.

Yeni spor seri ile proteinli lezzetler yaratma zamanı

Naturiga, yeni spor serisini sağlıklı ve glutensiz beslenme tutkunları ile buluşturdu. Seride Pure, Ayurvedik, Berry ve Yeşil olmak üzere 4 farklı bitkisel bazlı protein karışımı var. Yapay tatlandırıcı, koruyucular kesinlikle kullanılmıyor. Beslenme düzenine göre seçeceğiniz bitkisel bazlı proteinler; günün her saati ana ve ara öğünlerde tüketilebiliyor.

Çiğ yeşil besin tüketimini artırmaya yardımcı oluyor

Yeşil Protein Karışımı, günlük çiğ yeşil besin tüketimini artırmak ve protein bakımından zengin beslenmek isteyenler için… Organik bezelye proteini ve organik kahverengi pirinç proteini ile güçlü bir aminoasit dengesi sağlıyor. Karışım; organik buğday çimi, organik spirulina, C vitamini deposu ve prebiyotik besin Baobab ile antioksidan zengini, kan şekerini dengelemeye yardımcı organik dut yaprağı tozu içeriyor. Hafif bir tat vermesi için dondurarak kurutulmuş elma tozu da var. Yeşil Protein Karışımı yüzde 55 oranında protein içeriyor.

Hamur işlerinde un yerine kullanın

Organik Pure Protein Karışımı, organik bezelye proteini ve organik kahverengi pirinç proteinini bir araya getiriyor. İçine girdiği tariflerin tadını ve kokusunu değiştirmeyen, nötr tadıyla bu karışım, protein değeri yüksek atıştırmalıklar hazırlamak isteyenler için ev yapımı hamur işlerinde de un yerine kullanılabiliyor. Yüzde 80 oranında içerdiği proteinle günlük protein ihtiyacını karşılamaya yardımcı oluyor. Sebze ve meyvelerle hazırlanan Smoothie tariflerine ve kahvaltılık kaselere ekleyebilirsiniz.

Sıcak içeceklere ayurvedik lezzetler katın

Sağlıklı beslenme yolculuğunuza eşlik edecek bir diğer protein karışımı ise Ayurvedik Protein Karışımı. Ayurvedik beslenmenin temel baharatları ile dengeli bir protein yapısı sunmakta. Organik bezelye proteini ve kahverengi pirinç proteini ile birlikte; Seylon tarçını, organik zerdeçal, kakule, muskat ve dondurarak kurutulmuş elma tozu içeriyor. Baharatlar sayesinde soğuk tarifler kadar sıcak tariflere de uygun. Mevsim geçişlerinde bağışıklık sisteminizi güçlendirmenize destek verebilmektedir. Ayurvedik Protein Karışımı yüzde 45 oranında protein içeriyor.

Antioksidan zengini orman meyveleriyle güçlü destek

Berry Protein Karışımı, antioksidan zengini gıda tozları ile öne çıkıyor. Organik bezelye proteini ve kahverengi pirinç, dondurularak kurutulan böğürtlen ve çilek tozları içeriyor. Karışımda ayrıca ORAC listesine göre en yüksek antioksidan besinlerin üst sıralarında yer alan Organik Açai tozu ve Baobab var. Yüzde 57 oranında protein içeriyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir