L’Occitane Precious ile retinolün en doğal alternatifi geliyor

Pürüzlü dokuları yok eden kombinasyon

L’Occitane yıllar süren AR-GE ile ulaştığı Ölmez Otu’nun yeni özü ‘Ölmezotu süper bomba’yı; ilk defa Immortelle Precious Enriched Emulsion’da kullandı. Fransa’da retinolün en doğal alternatifi olarak tescillenen öz, 14 günde cildi gözle görülür biçimde ayağa kaldırıyor.

İkonikleşmiş ölmezotu esansiyel yağı ve ölmezotu süper özü kombinasyonu kullanan Immortelle Precious Enriched Emulsion; cildin hacmini artıran retinolün en doğal alternatifi olarak, elastikiyet kaybını ve pürüzlü dokuları tamamen onarıyor.

Yüzde 100 doğal en güçlü antioksidan

Bu güçlü ve yüzde 100 doğal kökenli antioksidan, serbest radikal hasarına karşı savaşıyor. Cilt elastikiyetini koruyor ve gözeneklerin görünümünü en aza indiriyor. Testlerden sonra gelen sonuçlar retinolün en doğal alternatifi olduğunu tescilledi. Fransa’da ek bir patent tescili yapıldı.

Keşiflerden biri de ölmezotu esansiyel yağının cildin bariyerini güçlendiren seramid sentezini artırması. Cildin uzun süreli olarak nemini korunmasını sağlıyor. Cilt günlük hasarlara karşı daha elastik ve daha canlı görünmekte…

Precious Enriched Emulsion 

Ölmezotunun kendini yenileme özelliğini taşıyan yeni Immortelle Precious serisi ölmezeotu antioksidan süper bombayı kullanıyor. Cildi adeta yeniden ayağa kaldırıyor; cildin elastikiyet kaybında azalma ve gözeneklerde gözle görünür iyileşme sağlıyor.

Yeni Immortelle Precious Enriched Emulsion, yüzde 8 yağ fazı ile geliştirilen, cilt tarafından hızlıca emilen süt kıvamında! Ayrıca cildi dolgunlaştıran mikro hyaluronik asit ve gözenekleri ve pürüzlü dokuları düzenlemek için yüksek konsantrasyonda mercimek özü içeriyor. Sonuç, sadece 14 gün sonra toparlanabilen esnek bir cilt. Cilt kısa sürede yüzde 13 oranında tonlanıyor. Gözenek boyutu yüzde 9 küçülmekte, cilt dokusu yüzde 7 oranında iyileşimekte.

Güç Yayan Altın Yağ Divine Youth Oil

Ölmezotu süper öz, ölmezotu esansiyel yağı, ölmezotu sıvı öz ve ölmezotu yağı özünün güçlü karışımını içiriyor. Immortelle Divine serisinden Youth Oil de Argan Yağı ile zenginleşti.

Ölmezotu çiçeğinin gücünü tamamen cildinize aktaran süper özü de içeren Youth Oil; cildin hacmini artıran retinole de doğal bir alternatif.

Besleyici ve pürüzsüzleştirici özellikleri ile bilinen Argan yağı ile yenilendi. Cildi nemlendiriyor, canlılığın korunmasına ve günlük hasarlara karşı daha dirençli olmasına yardımcı oluyor.

Cilde adeta kaşmir yumuşaklığı veren Immortelle Divine Youth Oil’in her bir şişesinde 600 adet ölmezotu çiçeği var. Ölmez otu çiçeği,  kırışıklıkları iyileştirmeye yardımcı oluyor. Cildin dolgunluğunu ve canlılığını artırmaya yardımcı oluyor.

Ölmezotu Esansiyel Yağı

En önemli aktif bileşen! Konsantrasyonuna, diğer içeriklerle ilişkisine bağlı olarak; cildin yatışmasına, iyileşmesine, elastikiyetini korumaya yardımcı olur. Kolajen takviyesine ve cildin güçlenmesine yardımcı olan yüzde 100 doğal kökenli bir içeriktir.

Ölmezeotu Süper Öz

Cildinize karşı nazik olurken,  retinole doğal alternatif özelliği ile cildin dolgunlaşmasına yardımcı olur.

Ölmezotu Yağı Özü

Besleyici özellikleri ile bilinen Omega 6 ve 9 bakımından zengindir.

Sıvı Yapıda Ölmezotu Süper Öz

Ölmezotu esansiyel yağı ile birleştiğinde; mavi ışığa aşırı maruz kalmanın ciltte neden olduğu oksidasyona karşı koruma sağlıyor.

Sıvı Yapıda Ölmezotu özü

Antioksidan bakımından zengindir.

Ölmezotu Özsu Özü

Cildinizde anında yatıştırıcı etki ile günlük dış etkenlerden korumaya yardımcı olur.

Precious Enriched Emulsion 75 ml fiyatı: 1085 TL

Overnight Reset Serum 30 ml  fiyatı: 1085 TL

Divine Youth Oil 30 ml fiyatı: 1685 TL

Precious Cream 50 ml fiyatı: 990 TL

Divine Cream 50 ml fiyatı: 1685 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir