Beymen’in yılbaşı konsepti ‘Let’s Play!’ ile eğlenceye hazır olun!

Hediyelerde kaligrafi sürprizi!

Beymen, göz alıcı yılbaşı vitrinleri, yaratıcı kampanyaları ile her sene şehri yeni yıl coşkusuyla kuşatıyor. Beymen, Zorlu Center’da gerçekleştirdiği  yılbaşı daveti ile yeni yıl kutlamalarını başlattı.

Yaşama oyunsever gözlerle bakarak hayatın bizler için sakladığı hazineleri keşfettiğimiz bir yılı dileyen Beymen’in yılbaşı konsepti ‘Let’s Play!’ oldu. Davete  Buse Terim, Büşra Yurtgül, Gizem Kocaçınar,  Cansu Akın, Mina Saygı, Sude Ademoğulları, Tulu Erden ve Tolunay Uğurlukaya’nın da aralarında yer aldığı isimler katıldı.

Beymen Zorlu Center’ın eğlenceli ‘Let’s Play!’ dünyasını yansıtan yılbaşı vitrinini ve mağazanın geneline yayılan enstalasyonlarını inceleyen davetliler, özel ikramlar ve müzik eşliğinde sürpriz pop-up’ları keşfetti. Beymen mağazalarında yılbaşı döneminde de devam edecek kaligrafi hizmeti ile hediyelerini kişiselleştirme imkanı buldu.

2024’e coşkulu bir başlangıç yapan Beymen, diğer adreslerinde de sizleri bekliyor. İstanbul’da Zorlu Center, İstinyePark, Suadiye, Nişantaşı ve Galataport, İzmir’de İstinyePark, Ankara’da Panora ve Armada mağazalarına 16-17 Aralık ve 23-24 Aralık tarihlerinde uğrayabilirsiniz.  Hediye kişiselleştirme alanlarından lezzetli ikramlara, workshop ve özel pop-up’lardan eğlenceli sürpriz performanslara yeni yıl heyecanına ortak olmaya devam edecek.


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir