Bu Sevgililer Günü’nde saçınıza hak ettiği sevgiyi gösterin

Dyson Corrale Kablosuz Saç Düzleştirici

Türkiye’de yapılan araştırmalar; kadınların saçlarına zarar geldiğine inandıkları durumlarda ilk sorumluyu yüksek ısı olarak tanımladıklarını ortaya koyuyor. Kadınlardaki saç tipi çeşitliliğinin de fazla olduğu göz önünde bulundurulduğunda; şekillendirme için farklı ürünlere ve ısı seviyelerine ihtiyaç oluyor.

İnce telli saçlar daha düşük ısı seviyesinde kurutma ve şekillendirmeye; kalın telli saçlar daha yüksek ısıya ihtiyaç duyuyor. Yanlış ürün ve ısı seviyesi uygulamaları saçlarda hasar oluşturuyor. Bunun için saçınıza en uygun ürünü ve ısıyı uygulamak önemli.

Saçı aşırı ısı hasarından korumak için tasarlanan Dyson saç bakım serisi; farklı ısı ayarları, hassas tasarımlı başlık ve aksesuarlarıyla, saç stilleri yaratmanıza yardımcı oluyor. Dyson Corrale kablosuz saç düzleştirici ile saçınıza hak ettiği sevgiyi  gösterin.

Tüm saç tipleri için uygun

Isıya olan bağımlılığı azaltmak üzere tasarlanan, öncü esnek bakır plaka teknolojisi sayesinde; her geçişte saç tellerine eşit şekilde ısı ve gerginlik uyguluyor.

Dyson’ın 4 hücreli lityum iyon pil teknolojisiyle bir araya gelen düzleştirici; kablosuz performans sunarak, dilediği yerde stilinden ödün vermeden ısının verdiği hasarı azaltarak saçlarını şekillendirmek isteyenler için en güzel hediye seçeneği haline geliyor. Aynı zamanda, saniyede 100 kez sıcaklık ölçen bir platin sensör kullanarak üç hassas ısı ayarı sunuyor.

Ayrıca, bu Sevgililer Günü’nde Dyson tasarımı deri saklama kutusu ile sunulan Dyson Corrale saç düzleştiriciyi Dyson Demo Store’lardan ve Dyson.com.tr‘den satın alabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir