Nars’tan cezbedici Sevgililer Günü hediyeleri

İlham veren seçenekler

NARS’ın modern ve ikonik dünyasının ilhamıyla tasarlanan NARS koleksiyonları; Sevgililer Günü için hediye arayanların tercihi oluyor. Güzelliğin ilhamıyla hayat bulan NARS’ın Sevgililer Günü için en iddaalı ürünleri sizi bekliyor.

NARS AUDACIOUS LIPSTICK (475 TL)

NARS Audacious Lipstick’lerinin en çok sevilen ve ödüllü renkleri olan Rita; limitli sayıda şimdi özel ambalajları ile stilinize  şık bir şekilde eşlik edecek!

CLAUDETTE  LIPSTICK (475 TL)

François’in hayatındaki en ilham verici kadınların adını taşıyan, kült-favori saten bitişli Audacious rujlar; annesi Claudette Augustine; ve büyükannesi Ginette. Pürüzsüz ve nemli dudaklar için botanik özler içeren saten bitişli ruj serisidir. Claudette’in en sevdiği gül renginden, kiremit kırmızısına kadar çeşitli tonlar içerir.

NARS CLIMAX LIQUID EYELINER (380 TL)

NARS Climax Eyeliner ile kadınlar artık birden fazla görünüm elde edebiliyor. İster gün içinde doğal bir eyeliner olarak kullanabilir, isterlerse gece dikkat çekici bir makyaj yapabilirler. Her makyaj türüne uyum sağlayan ve boşluk bırakmadan kusursuz uygulanma özelliği sayesinde kullanıcılar tarafından her zaman tercih ediliyor.

CLIMAX SET 480 TL

Mini Climax Mascara ve Climax Extreme Mascara sayesinde arzuladığınız hacimli kirpikler sizi bekliyor.

MINI ORGASM LIP AND HIGHLIGHTER DUO SETİ (370 TL)

Çekici bir ışıltı için kült favori Orgasm mini highlighter powder ve sade bir ışıltı için Orgasm Afterglow Lip Balm’ın birleşimi ile mükemmel uyum!

MINI LAGUNA LIP AND BRONZER DUO (370 TL)

Ödüllü Laguna rengini deneyimleyin. Mini Laguna bronzer ile cildinizde güneş öpücüğü rengini hissederken Afterglow Laguna Lip Balm ile dudaklarınızda nem ve ışıltıyı hissedin.

Tüm NARS ürünleri NARS, Sephora, Beymen Zorlu mağazalarında ve www.makyajtrendi.com , www.sephora.com.tr  ve www.beymen.com ’da satışa sunuluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir