C vitamininin onarıcı ve iyileştirici gücü tek bir üründe buluştu

Dermaceutic Tri Vita C30

Fransız Dermaceutic Laboratuvarları’nın geliştirdiği, Dermaceutic Tri Vita C30 ile C vitamininin gücünü cildinizde hissedebilirsiniz. Ürün; yüzde 30’luk konsantrasyonda üç C vitamini formunun sinerjik hareketlerini birleştirerek oluşturuldu. Yenilikçi formu ile derinin en derin katmanlarına kadar ulaşıyor ve zaman içerisinde antioksidan faydalarını açığa çıkartıyor. Serbest radikallerin yol açtığı hasarları onarmaya ve korumaya katkıda bulunuyor. Cildin daha parlak, daha sağlıklı ve daha genç görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

Dermaceutic Tri Vita C30’un içeriğinde tam emilim için optimal miktarda bulunan L-askorbik asit; cildi güneş ışınlarına maruz kalması nedeniyle oluşan serbest radikallerden korur. Kolajen üretimini destekler ve antioksidan özelliği sayesinde, lekelerin görünümü azaltmaya yardımcı olur. Foto koruma sağlayarak UV ışınlarına maruz kalma nedeni ile uyarılan oksidatif stres ile mücadele eder. Kolajen aktivitesini harekete geçirerek, kolajen sentezini hızlandırmaya ve cildin elastikiyetini artırmaya destek verir. Melaninin keratinositlere geçişini azaltmaya yardımcı olarak lekeli cilt görünümünü önler, ten rengini bütünleştirir ve aydınlık bir görünüm kazandırır.

Paraben ve koku verici maddeler içermeyen, doktor kliniklerinde satılan Dermaceutic Tri Vita C30, cilt hassasiyetine göre her sabah veya akşam temiz cilde uygulanır.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir