Carolina Herrera’dan yeni erkek kokusu Bad Boy Le Parfum

Güçlü ve hassas, kuvvetli ve şefkatli, kahraman ve savunmasız

Carolina Herrera; güçlü ve enerjik bir kişiliği keşfettiren hayranlık uyandırıcı notaların üstünde yükselen yeni erkek kokusu Bad Boy Le Parfum ile ebedi asi mitinden keskin bir dönüşle sapıyor.

Bu yeni yorum, Bad Boy’un başarısını takiben geleneksel kalıplardan çıkıyor. Ardından kokuların günümüz erkeğinin dualitesini baz alan evrenine giriş yapıyor. Bad Boy erkeğini kategorize etmek öyle kolay değil. O, mevcut kuralların yerine kendi kurallarını koyan, inandığını üstüne basa basa ifade eden ve savunan bir erkek. O, davası olan bir asi ve meydan okumanın ve kışkırtmanın vurguyla yol arkadaşı olduğunu biliyor. Aynı zamanda duygu girdabına kapılmayan bir baştan çıkarıcı.

Markanın Koku Kreatif Direktörü Carolina A. Herrera; parfümörler Bruno Jovanovic, Fanny Bal ve Nicolas Beaulieu ile birlikte hayal gücünün derinlerine dalarak teknik bir başarıya imza atan yeni parfümü geliştirdi. Koku sektöründe bir ilk olan kenevirin şaşırtıcı ve heyecanlandırıcı akorunu baz alan bir üst nota tasarlamak istediler.

Bu düşünce onları cildin üzerine uzanıveren derinin sıcak alt notalarına götürdü. Adından da belli olduğu üzere, kelimenin anlamını eksiksiz yansıtan bir parfüm. Cildi güçlü bir enerji ve özgüven katmanı gibi müdanasızca kucaklıyor.

Yeni bir başkaldırının kokusu

Bad Boy Le Parfum cilde bir enerji patlaması şeklinde temas ediyor. Bu, narenciyelerin en oyuncusu greyfurt ile yoğun kenevir akorunun kıvılcımlar çıkaran sürprizi arasındaki yakın muhabbetin ürünü. Parfümörler, kenevirin bazı kısımlarının psikoaktif yönü klişesinden uzak durmak; yeşil ve enerji veren taraflarını vurgulamak istedi. Sonuç, yepyeni, elektriği yüksek bir koku deneyimi…

Bu kararlı ilk dalgadan sonra kalp notaları karabiber ve geranyumun mükemmel uyumunu ortaya çıkarıyor. Karabiber aromatik ve baharatlı, güçlü duyguların ilk patlamayla uçup gitmediğini haylazca gösteriyor. Burada, parfüm evinin 1991’de lanse ettiği ilk erkek kokusu Carolina Herrera For Men’in öne çıkan parçası; çiçeksi ve maskülen notası geranyum yaprağı oyuna dahil oluyor. Carolina Herrera erkeğinin geçmişi ve geleceği birbirine herc-ü merc edilerek yeniden yorumlanıyor. İyi huylu kötü çocuk teknik bir farklılıkla bu şekilde somutlaştırılıyor.

Kokuyu cilde sürdükten birkaç dakika sonra, yükselen alt notalar ortaya çıkıyor. Yol aldıkça, vücuda tılsım misali mühürlenen deri akoruna ulaşıyor. Ham derinin doğal aromasını damıtmanın bir yolu olmadığı için, deri bir koku illüzyonu ile yeniden yorumlandı. Birbirine benzer iki deri akorunun mevcut olmadığı alınan bir diğer sonuç oldu.

Parfümörler klasik erkek parfümünün karakteristik ama ansızın beliren odunsu nota güve otu ile güçlerini birleştiren hoş ve seksi bir deri akoru geliştirdiler. Güve otunun burada iki amacı var; kokuyu sürülebilir hale getirmek ve erkeğin stiline bir doz kalıcı karakter aşılamasını sağlamak. Bir yandan da egzotik ve kişiye özel bir yolculuk hissini muhafaza etmek.

Birden fazla duyuya hitap eden bir deneyim

Bad Boy Le Parfum keşfedilmemiş ve gizemli alemlere atılıyor. Şişe; Bad Boy evreninin ikonik şimşeğinin mat yüzey üzerinde soru işaretine dönüşmesiyle bu gizemi temsil ediyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir