Celenes by Sweden ‘Herbal Serisi’ ile yaza hazırlıyor

Tüm cilt tiplerine uygun tam koruma

İsveç’in saf termal kaynakları ve endemik bitkilerini özünde birleştiren, temiz içerikli Celenes by Sweden, Herbal Serisi’ni öneriyor.  ile cildinize tam koruma sağlayın. Seri, zararlı güneş ışınlarına karşı tam ve doğal bir koruma sağlarken cildin tazeliğini de korumasına yardımcı oluyor.

Organik ve mineral güneş filtrelerine sahip

UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma yapan Dry Touch Yüksek Korumalı Fluid, güneş lekelerini ve güneş yanıklarını önlemeye yardım ediyor.  İçeriğindeki Nordik ekstratlar ve E vitamini sayesinde cildi onarıyor.

Mavi ışık teknolojisine sahip Yaşlanma Karşıtı Güneş Koruyucu Krem, uzun süre etki gösteriyor. İçeriğindeki cold press avokado yağı, Nordik ekstratlar ve E vitamini sayesinde cildin yenilenmesine ve onarılmasına yardımcı oluyor.

Suya dayanıklı, uzun süreli koruma

Gazsız sprey formuyla konforlu kullanım sağlayan Güneş Koruyucu Losyon Sprey, ciltte kolayca yayılabiliyor. Her yaş ve cilt tipine uygun. Cildin yaşlanmasını ve güneş yanıklarının oluşmasını engelliyor. Güneş Koruyucu Losyon Sprey (Kids), UVA ve UVB ışınlarına karşı tam koruma sağlıyor. Kum tutmayan özel formülüyle öne çıkıyor.

Uzun süreli parlak bronzluk

Yapışkan his bırakmadan, cilde parlak bir görünüm kazandıran Bronzlaştırıcı Güneş Yağı, tüm cilt tiplerine uygun. Kakao, karoten ve E vitamini içeren nemlendirici formülü ile yoğun bakım yapıyor. Aynı zamanda cildin sağlıklı bronzlaşmasına destek oluyor. Bronzlaştırıcı Güneş Yağı ise suya dayanıklı.  0 ve 15 SPF seçenekleri ile cildin homojen bronzluğa ulaşmasına yardımcı oluyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir