Oyuncu Sıla Türkoğlu Pure Beauty’nin marka yüzü oldu

Kore güzelliğinin sevilen markası ile buluştu

Watsons Türkiye, oyuncu Sıla Türkoğlu ile güçlü bir iş birliğine imza attı. ‘Birden çok etkisiyle birden gelen güzellik’ mottosuna sahip Pure Beauty BB & CC kremlerinin ilk Türk marka yüzü Sıla Türkoğlu oldu!

Sıla Türkoğlu, iş birliği hakkında şöyle konuştu: “Mesleğim gereği günün önemli bir kısmını makyajlı geçiriyorum. Ayrıca günlük hayatın koşuşturması içinde çok yönlü koruma sağlayan ürünlere ihtiyaç duyuyorum. Nemlendirme, güneş koruma ve renk görünümü eşitleme gibi birçok etkiyi bir arada sunan Pure Beauty BB & CC kremler ile gün boyu doğal ve sağlıklı bir görünüm elde etmek mümkün. Yoğun tempomda hızla tazelenmeye ihtiyacım olduğu anlarda kremleri kullanarak kendimi yenilenmiş hissediyorum.”

Kore güzelliği’ne ulaşmak çok kolay

Pure Beauty, birden çok etkisiyle sade ve etkili bir bakım sunmakta! Pure Beauty ürünleri, cilt bakımında anında tazelik ve güzellik arayanların favorileri arasında yer alıyor. Taze bir ciltte kusursuz kapatıcılık isteyenler Pure Beauty BB Krem’i kullanabilirsiniz. Parlak bir görünüm ve cilt tonu görünümü eşitliği isteyenler ise Pure Beauty CC Krem’i seçebilirsiniz. Cilt bakımında makyaj etkisi arayanlar her iki ürünü de rahatlıkla kullanıyor.

3D mağaza ve outdoor kullanımı

Watsons Türkiye, Sıla Türkoğlu iş birliğinde de yenilikçi yaklaşımını ortaya koyuyor. Marka 3D kullanımıyla, İstanbul İstinyePark AVM ve Antalya Terracity AVM Watsons mağaza içi kolonları ile; Ankara Kızılay AVM, Fenerbahçe Ülker Stadyumu ve Akmerkez AVM dijital ekranlarındaki 3D outdoor tasarımlarıyla karşınıza çıkıyor.

Reklam filmini

https://www.youtube.com/watch?v=JJ64XSCY5s8


ETİKETLER


Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir