CHANDIGARH EXPRESS ile ütopyaya yolculuk

Çiçeksi, odunsu ve deri notalara sahip

Niş parfüm markası Ex Nihilo’nun BABYLONE Koleksiyonu’nun yeni üyesi, CHANDIGARH EXPRESS… BABYLONE Koleksiyonu’nun son üyesi CHANDIGARH EXPRESS, Fransız mimar Le Corbusier’in ütopik rüyasından ilham alıyor.

Sivaliks’in eteklerinde pitoresk bir konuma sahip olan bu bina, Hindistan’da 20’inci yüzyılda şehir planlaması ve modern mimari alanındaki en iyi deneylerden biri olarak bilinmekte. Ex Nihilo yaratıcıları bu parfümle, Avrupa’nın özgünlüğünü Hint bilgi birikimiyle harmanlıyor. Doğada sıfırdan yaratılan bu şehrin yansıttığı avangart ruha saygılarını sunmakta…

Gaël Montero imzası taşıyan parfüm, geleneksel ve modern arasında bir köprü.

Notalarında kakule, davana, yasemin, paçuli, vetiver ve benzoin var. Bu etkileyici koku, egzotik renk, doku ve kokulardan oluşan geniş bir palete sahip. Bitki örtüsü ve betondan oluşan bir vahanın yüceltilmiş kontrastı, deri yüzeylerle hayal ürünü bir yaratım.

Parfümün silajı, olağanüstü parfümlü mist MAGNETIZE ve yüce esans OUD ile birlikte daha etkili hale geliyor.

  • CHANDIGARH EXPRESS Eau de Parfum (100 ML) satış fiyatı: 15.300 TL
  • CHANDIGARH EXPRESS Eau de Parfum (50 ML) satış fiyatı: 10.670 TL
  • Magnetize Hair Mist (100 ML) satış fiyatı: 4.230 TL
  • OUD Sublime Essence (15 ML) satış fiyatı: 16.505 TL

 Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Galataport, Beymen İstinyePark, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Bodrum, Beymen Akasya, Beymen Ankara Armada, Beymen.com, Neo-bloom.com.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir