Regenerate by UGG™ koleksiyonu yeni modelleri ile dikkat çekiyor

Vazgeçilmez modellerini tazeledi!

UGG™, ikonik ürünlerini yeniden yorumlayarak sürdürülebilirlik odaklı ürün gamını genişletiyor. Regenerate by UGG™ Koleksiyonu, tüketicilerin sevdiği UGG® ikonlarını en iyi şekilde ifade ediyor. Koleksiyon, yenileyici tarım yapan çiftliklerden elde edilen malzemelerle üretildi.

Markanın ürün gamı, Tasman Crafted Regenerate Terlik ve Ultra Mini Crafted Regenerate botlar ile genişliyor.

Tasman Crafted Regenerate

Bu klasik terliğin yeni versiyonu, hem bugünün konforunu sunmakta hem de yarın için sorumluluk bilinci taşımakta. Bu terlik, şeker kamışı EVA dış tabanı ve %60 geri dönüştürülmüş yünden üretilen UGGplush™ çoraplığıyla dikkat çekiyor. Süet üst derisi, el işi detayları ve dokunmuş deri kayışla tamamlanıyor.

Ultra Mini Crafted Regenerate

Premium Twinface koyun derisi ile üretildi. Bu tarım uygulaması sayesinde; toprak sağlığına katkı sağlıyor. Yaban hayatı çeşitliliği artırılıyor ve karbondioksit toprakta hapsediliyor. Böylece gelecek nesiller için arazileri koruyor.

Klasik siluetini koruyan Ultra Mini, bu yeni versiyonda el dikişli detaylar ve daha belirgin ikiz dikişle stilini yükseltiyor. %60 geri dönüştürülmüş yünden üretilen yumuşacık UGGplush™ iç astarı ile ayaklarınızı şımartıyor. Yenilenebilir ve hızlı büyüyen şeker kamışından elde edilen EVA dış taban ile dikkat çekiyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir