Cildinizi güneşe karşı koruyan kalkan: Sebamed Sun

Sebamed Sun Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi ve Güneş Losyonu

UVB ışınlarına korunmadan maruz kalmak; cilt yanıkları, güneş lekeleri, alerji, erken yaşlanma ve hatta deri kanserine neden olabiliyor. Cildimizi korumak için koruyucu güneş kremlerini kullanmamız gerekiyor. Ancak doğru güneş kremini seçmek de önemli.

Güneş Koruma Faktörü (SPF) testi yapılan, dermatolojik olarak test edilen Sebamed Sun ürünleri; cildin ideal numarası olan pH 5.5 değerine sahip. Yüksek düzeyde etkili UVA/UVB filtre sistemi ve mikro pigmentlerle birlikte güneşin cilde verdiği zararları engelleyerek cildin ihtiyacı olan korumayı sağlıyor.

Cildin ideal numarası olan pH 5.5 değerine sahip, dermatolojik olarak test edilen Sebamed Sun ürünleri, yüzde 98 oranındaki yüksek UVA korumasına sahip.  Doğal hidro-fruktol formülü ile cildin nemlendirip besleyen Sebamed Sun Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi ve Güneş Losyonu, içeriğindeki E vitamini ve Provitamin B5 ile de cildi ışığa bağlı erken yaşlanmaya karşı koruyor .

Sebamed Sun Çok Yönlü Koruyucu Güneş Kremi

Birleşik filtre sistemiyle yüz için güvenilir ve yüksek derecede etkili UVA + UVB karşıtı koruma sağlıyor. Beyaz kalıntı bırakmadan kolayca emiliyor. Yağ içermediği için yağlı ve akneye eğilimli ciltler için uygun. SPF 30 ve 50+ çeşitleri var.

Sebamed Sun Çok Yönlü Koruyucu Güneş Losyonu

Yüksek derecede etkili UVA ve UVB filtreleri ile güneşe bağlı cilt hasarına engel oluyor. Yağ içermediği için yağlı ve akneye eğilimli ciltler için uygun.  SPF 20, 30 ve 50+ çeşitleri var.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir