Yeni MAC X STRANGER THINGS koleksiyonu ile ‘dünyanızı’ seçin!

Görünümünüze yeni bir soluk getirin

MAC, Stranger Things dizisinden ilham alarak özel bir koleksiyon hazırladı. Gözler, dudaklar ve yüz için tasarlanan, kontrast ve iddialı tonlar içeren bu özel koleksiyon ile Hawkins Lisesi’nin koridorlarında dolaşmanız ya da ekstra ürkütücü bir geziye çıkmanız an meselesi!

M·A·C Senior Artist Fatima Thomas; “80’lerde küçük bir kasabada yaşadığım için Stranger Things’in havası ve karakterleri ile tamamen bağlantı kurdum. Bu işbirliği o çağın özünü mükemmel bir şekilde yakalıyor: canlı, maceracı ve eğlenceli” diyor.

Her iki dünyayı da yansıtıyor

Bu koleksiyon, hayranların görür görmez anında tanıyacağı ikonik renk isimleri; sınırlı sayıda üretilen özel ambalajıyla sizi bu kült favori serinin içine çekecek. Stranger Things’in ikonik dünyaları olan Gerçek Dünya ve Yer Altı Dünya’sını tek bir koleksiyonda buluşturuyor. Her iki dünya özelinde tasarlanan bu koleksiyon ile Stranger Things ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

Dudaklarınızı Lipglass / M·A·C x Stranger Things ile göz alıcı tonlara boyayın; bu dünyanın dışından gelen cam gibi bir parlaklık yaratmaya veya pembeler ve kırmızılar ile alternatif bir boyutla buluşturmaya hazır mısınız? Hawkins Class Of 1986 Eye Palette ile okul ruhunuzu yansıtabilir veya Mind Flayer’ın evinden esinlenen The Void Eye Palette ile Yer Altı Dünyası’na adım atabilirsiniz.

M·A·C Global Senior Artist Dominic Skinner, The Human World koleksiyonunun 80’ler stiliyle buluşmaya hazır olanlar için mükemmel olduğunu söylüyor: “Hawkins Class of 1986 Göz Paletini kullanarak, Starcourt Mall rengini tüm gözlere uygulayarak başlayın, ardından Palace Arcade’i uygulayın ve dış köşelere doğru karıştırın.

Blend Powder Blush / M·A·C x Stranger Things – Friends Don’t Lie rengini elmacık kemiklerinden şakaklara ve kaş altına uygulayın. Ardından Lipglass/M·A·C x Stranger Things’den seçeceğiniz herhangi bir renk ile görünümüzü tamamlayın. En sevdiğim renk, Eerie El, hayatınızdaki Mike’a gücünüzü gösterecek.”

Yer Altı Dünya’sını keşfetmeye hazır mısınız?

Skinner, “İlk olarak, Powder Blush / M·A·C x Stranger Things – He Likes It Cold ‘u yanakların üzerinden, şakaklara ve hafifçe göz kapaklarının dışına kadar uygulayın. Ardından, Void Eye Palette’ı kullanarak, Code Red rengini göz kapaklarına bastırarak uygulayın.  Daha sonra Demogorgon’u uygulayarak göz çevresini derinleştirin. Son olarak The Void rengiyle göz çevresine başka bir boyut katın. Lipglass / M·A·C x Stranger Things – Marvelous Max ve Rockin’ Robin’i dudaklarınıza uygularken iki tonun da birbirine karışmasına izin verin!” tavsiyesini veriyor.

İster tek bir dünyaya sadık kalın, ister eğlenceli renklerin birbiriyle çarpışmasına izin verin; hepsini koleksiyondaki özel 217SES ve 140SES fırça ile uygulayabilirsiniz.

  • LIPGLASS/Fiyat: 289 TL
  • POWDER BLUSH/Fiyat: 329-499 TL
  • HAWKINS CLASS OF 1986 EYE PALETTE/Fiyat: 899 TL
  • THE VOID EYE PALETTE/Fiyat: 899 TLBir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir