Cilt gençleştirmede yeni bir yöntem: Infinite Young

Ameliyat yok, iğne yok!

Estetik dünyasında cerrahi dışı uygulamalara olan ilgi gün geçtikçe artıyor. Ameliyatsız gençleşme isteği yeni teknolojileri de beraberinde getiriyor. İlk seans itibariyle etkili, cildin 4 katmanını tedavi edebilen yeni Infinite Young, her mevsim uygulanabilir özelliği ile de dikkat çekiyor.

Bu yeni teknolojiyi Dermatoloji Uzmanı Prof. Dr Şebnem Özkan’a sorduk.

Prof. Dr Şebnem Özkan

Infinite Young, geniş teknoloji yelpazesiyle yüz ve dekolte bölgesi için kullanılan, cildin her katmanını hedef alan patentli başlıkları ile dünyada ve Türkiye’de yeni bir teknoloji olarak hayatımızı girdi. İlk seans itibariyle cildin 4 katmanını tedavi ederek; iğneye veya ameliyata gerek bırakmıyor.

Bu 4 katmana nasıl etki ediyor?

Yüz ve gıdı bölgesini toparlayan 4 başlıktan oluşan bu sistem; ilk olarak cildin en üst katmanını iyon ve plasma enerjisi ile yenileyerek tedavi ediyor. Sonrasında radiofrekans teknolojisiyle cildin orta katmanını hedef alarak kolajen ve elastinleri pozitif yönde harekete geçiriyor, cildi hacimlendirerek sıkılaştırıyor.

Soğuk Smasfokus ultrason ile yüz ve boyun bölgesini yeniden şekillendirme olanağı sağlıyor. Dermolift başlığı, yüksek yoğunluklu odaklanmış elektromanyetik enerjisi ile yüz ve boyun kaslarını güçlendiriyor. Böylelikle ameliyat veya iğne işlemine gerek kalmadan kalıcı çözüm sunmakta.

Her mevsim uygulanabiliyor mu? 

Teknolojilerin gelişmesi yüzümüzü güldürüyor ve bizleri ameliyat veya iğneli işlemlerden kurtarıyor. Cilt üzerine invaziv işlem yapılmadan tamamen yeni nesil teknolojilerinin sunduğu sistemle uygulama olanağı sağlamaktadır. Sosyal hayattan uzaklaştırmadan, her mevsim kullanılarak etkili sonuçlar sunmaktadır.

Kaç seans öneriliyor?

Uygulama 3 gün aralıklarla 6 seans öneriliyor. Kalıcılık süresi ise 5 yıl.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir