Kiko Milano Green Me 2022 Koleksiyonu: Doğadan ilham alan güzellik

İtalyan güzellik reçetelerinin uyumu

KIKO MILANO, yeni Green Me 2022 Koleksiyonu ile doğadan ve İtalyan geleneğinden ilham alan güzelliği ortaya koyuyor.  Sürdürülebilir, doğal ve yüksek performanslı ürünleri tüketicisi ile buluşturmak için her sene yenilenen çevre dostu koleksiyon; yüzde 98’e varan doğal içeriklerle formüle edilen ürünlerden oluşuyor. Cilt bakımı, makyaj ürünleri ve aksesuarlardan oluşan Green Me 2022 Koleksiyonu; doğanın gücünü Kiko severlerle buluşturuyor.

Ürünlerin ambalajları çevresel etkiyi en aza indirmek için geri dönüştürülmüş ya da geri dönüştürülebilir malzemelerden üretiliyor.

2022 serisinde cildi besleyici pek çok doğal içerik yer alıyor

Elma çekirdeği, üzüm ve buğday gibi besleyici bileşenlerin yanı sıra, nar, kiraz, limon gibi turunçgiller; fıstık yağı, badem yağı ve fındık yağı gibi zengin özleri ile zenginleştirildi. Koleksiyonun cilt temizleme ürünleri serisi temiz ve yumuşak bir cilt için doğal içeriklerden oluşuyor.

Green Me Gentle Face Scrub

Cildi nazikçe temizliyor ve peeling yapıyor. Yüzde 93 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşan vegan formülü,  kiraz çekirdeği, fındık ve badem yağları ile zenginleştirilmiş. Ürün hassas ciltler için de uygun.

Green Me Gentle Face Mask

Cildi nazikçe yatıştırıyor ve şımartıyor. Adeta evde bir SPA deneyimi sunan ürün, yüzde 97 oranında doğal kaynaklı içeriklerden oluşan vegan formüle sahip.  Shea yağı, nar çekirdeği, badem, fındık, kiraz ve zeytinyağı ile içeren ürün, kremsi dokusu ile cildi saran bir rahatlık hissi veriyor.

Green Me Face Powder

Doğal mat bitişli kadifemsi, hafif bir dokuya sahip. Cilt tonunu eşitliyor ve kusurları kapatıyor.  Yüzde 97 oranında doğal kaynaklı ham maddelerden elde edilen içeriklerden oluşan vegan formülü fıstık yağı içeriyor.

Green Me Luminous Concelear

Cilde sofistike bir parlaklık ve pürüzsüz bir görünüm verirken, lekeleri ve ton farklılıklarını zahmetsizce gizliyor.   Yüzde 94 oranında doğal kaynaklı hammaddelerden elde edilen içeriklerden oluşan vegan formülü badem yağı; zeytinyağı ve mersin özü ile zenginleştirildi.  Kapatıcı,  ciltte hoş bir şekilde emilen taze, doğal bitişli kremsi bir dokuya sahip. Ürünün kompakt ambalajı, hareket halindeyken bile rötuş yapabilmeye imkan sağlıyor.

Green Me Lips & Cheeks

Ayçiçeği çekirdeği ve elma yağı içeren 2’si 1 arada ruj ve allık; dudaklarda ve yanaklarda kusursuz bir renk uyumu arayanlar için ideal.  Yüzde 98 oranında doğal kaynaklı hammaddelerden elde edilen içeriklerden oluşan vegan formüllü… Cildi aydınlatan ve canlandıran parlak ve doğal bir bitiş veren yenilikçi su bazlı jel dokusuna sahip.

Green Me Eyeshadow

Sofistike göz makyajı ve büyüleyici renk tonları ile ön plana çıkan bir görünüm yaratmak isteyenler için ideal bir ürün. Kompakt göz farı, vegan formüllü ve nar özü ile zenginleştirildi. Pigmentli bir dokusu olan ürün, mat, inci ve saten bitişe sahip.

Green Me Eyebrow Mascara

Benzersiz mini fırçası sayesinde hassas ve hedefe yönelik uygulama imkanı veriyor. Vegan formülünde buğday kepeği ve üzüm özleri var. Sentetik liflere sahip hafif sıvı jel dokusu ile kaşlara doğal, ince bir görünüm kazandırıyor.

Green Me Matte Lipstick

Badem, hint ve ay çiçek yağı içeren Mat Ruj, çok yumuşak bir dokuya sahip. Kolay uygulanabilirliği ve farklı ten renklerine uygun zengin renk seçeneği ile dikkat çekiyor. İlk kattan itibaren olağanüstü kapatıcılık sağlıyor.

Green Me Nail Lacquer

Zengin ve parlak tonlardan oluşan bir renk yelpazesine sahip. Ürün; uzun, yumuşak, yuvarlak kıllara sahip fırçası ile tırnakların şeklini mükemmel şekilde takip ederek kolay şekilde uygulanıyor.

Green Me Stick Perfume

Baş döndürücü çiçeksi ve meyveli notalara sahip. Parfüm, greyfurt ve pembe biber, menekşe yaprağı ve frezyanın taze notalarıyla açılıyor.  Yoğun gül ve yasemin notaları; ahududu ve frenk üzümünün gevrek ve tatlı aromasıyla güzel bir uyum sağlıyor. Dip notaları, paçuli, misk ve hafif ahşap ile yumuşak ve canlandırıcı bir his veriyor.

Yüzde 94 oranında doğal kaynaklı hammaddelerden elde edilen içeriklerden oluşuyor. Vegan formülü jojoba ve badem yağı ile zenginleştirilen ürün; hafif, ipeksi dokusu ile cilt üzerinde pürüzsüzce kayıyor.  Kompakt katı formatı sayesinde, hareket halindeyken kullanmak için çantaya veya valize kolayca sığıyor.

Bu çok özel doğal koleksiyon Kiko Milano mağazaları ve www.kikomilano.com.tr’de satışa sunuluyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir