Cilt güzelliğimizin vazgeçilmezi AHA ve BHA artık saçlarda

AHA ve BHA İçeren Şampuan Power in Your Hair

S’he Vec, bir yeniliğe adım atarak AHA ve BHA içeriğini  Power in Your Hair’da buluşturdu. Türkiye’nin ilk ve tek AHA ve BHA içerikli şampuanını tüketicilerine sundu.

AHA saç derisinin nazikçe arındırılıp saç köklerinin ölü hücrelerinden kurtulmasına yardımcı oluyor. Temiz saç derisi ile saç kökleri güçleniyor. Daha sağlam ve daha parlak bir görünüme kavuşuyor.

BHA, yağlı saç derisini kontrol ederek saçınızın daha uzun süre temiz kalmasına yardımcı olur.

Power in Your Hair’ın formülünde bulunan Polyquaternium-7, saç teline yapışarak saçınızın daha yumuşak olmasına yardımcı olur. Aminexil (Kopexil) ise saç köklerinin yapısına etki ederek saç dökülmesini önler ve saç uzamasını hızlandırır.

Ürünün tanıtımını geçtiğimiz günlerde Cemal Can Canseven,  Trendyol canlı yayınıyla yaptı. 

İlk 500 sipariş için S’he Vec, özel kutusuyla ürünü kullanıcılarına gönderiyor. Bu kutuda özel saç masaj tarağını hediye ediyor.

Kimler kullanmalı? 

Saç derisinde pullanma problemi yaşayan, saçlarının parlaklığını kaybettiğini hisseden, derinlemesine temizlik isteyen, saç dökülmesi yaşayanlar için uygundur.

Nasıl kullanmalısınız?

Yeterli miktarda ürünü ıslak saçınıza hafif masaj yaparak uygulayın, köpürtün ve durulayın.

Uyarılar

Ürünü kullanmadan önce, yan etkileri ve tahrişi önlemek için cildinizin küçük bir bölümünde uygulayın. Eğer herhangi bir hassasiyet oluşmuyorsa ürünü kullanmaya devam edebilirsiniz. Tahriş durumunda ürünü kullanmayın. Bir dermatoloğa başvurun. Göz ile teması halinde bol su ile durulayın. Ürünü oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı güvenli bir yerde saklayın. 

Fiyatı: 324.90 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir