Aveda Invati Advanced serisi ile baş döndürücü çekicilik

3 adımlı saç bakımı

%100 vegan içerikler sunan Aveda, Sevgililer Günü’nde Invati Advanced serisi ile baş döndürücü saçları aşk ve güzellikle taçlandırıyor.

Aveda Invati Advanced serisi, saçlarınıza aşkla dokunarak onları güzelleştiren bir dizi üründen oluşuyor. Saç köklerini güçlendiren, incelmiş saç tellerini dolgunlaştıran ve saç derisini besleyen özel formülüyle saçlarınıza harika bir dokunuş katıyor. 

Aveda Invati Advanced 3 adımlı bakım sistemi saç dökülmesine karşı şampuan, dolgunlaştırıcı saç kremi ve saç serumundan oluşuyor. Bu 3 adımlı sistem, 12 hafta boyunca düzenli kullanımda saç dökülmesini %53’e kadar azaltmaya yardımcı oluyor ve 5 kadından 4’ü saçlarının daha kalın göründüğünü ve dolgun hissettirdiğini söylüyor*. 

Invati Advanced Saç Dökülmesine Karşı Şampuan

%95 doğal türevli besleyici şampuan, yumuşak, pürüzsüz ve beslenmiş bir his veriyor. Saçı nazikçe temizler ve yeniler.

Invati Advanced Saç Dökülmesine Karşı Dolgunlaştırıcı Saç Kremi

Tüm gün süren dolgunluk ile saçları anında kalınlaştırır. Organik sertifikalı amla, saçları anında kalınlaştırır. Doğal olarak elde edilen amino asitler saçları kökten uca güçlendirir.

Invati Advanced Dökülme Karşıtı Saç Serumu

Günde 1 kez uygulandığında saç derisinin doğal keratin üretimini destekliyor. Saçları anında kalınlaştırır ve masaj yaparak uygulandığında saç derisini canlandırır.

Ürünlere Aveda mağazaları, anlaşmalı kuaför ve SPA salonları, özel perakende satış noktaları ve aveda.com’dan ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir