Darphin Éclat Sublime ile Sevgililer Günü’ne parlak bir dokunuş

Bir kapsül gençlik ışıltısı

Darphin, Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak ve bu özel güne ışıltı katmak için Éclat Sublime Koleksiyonu’nu öneriyor…

Mat ve nemsiz kalan cildin gençlik ışıltısını geri kazanmaya yardımcı olan koleksiyonun 2 yeni üyesi var. Éclat Sublime %0.3 Retinol Kapsül ve Éclat Sublime %10 Vitamin C & %5 E Vitamin Antioksidan Kapsül.

Éclat Sublime %0.3 Retinol Kapsül

Yüz ve göz çevresine uygulanabilen, tek doz kapsüller halinde paketlenen bir krem. Gece boyunca cilde bakım yaparak dolgun, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazandırıyor. İnce çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltıyor. Besleyici yağlar emilimi güçlendirmeye yardımcı oluyor. Cildin beslenmesini ve cildin rahatlamasını sağlıyor.

Güçlü yağ konsantresi, cilde anında ışıltı vermek ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak için çalışıyor. Cildin beslenmesine yardımcı oluyor, donuk cilt görünümünü ortadan kaldırıyor.

Kullanım önerisi

Haftada bir seferle başlayarak yüz, boyun ve göz çevresine geceleri bir kapsül uygulamak yeterlidir. Ertesi sabah mutlaka geniş spektrumlu bir güneş kremi kullanın.

Deneyenlerin %81’inde daha aydınlık ve eşit bir cilt tonu gözleniyor. %89’u tek gecede cildinin daha nemli hissettirdiğini belirtiyor. %88’inde ise tek gecede daha pürüzsüz bir cilt elde ediliyor. 

Éclat Sublime %10 Vitamin C & %5 E Vitamin Antioksidan Kapsül

Cilde dolgun, esnek ve ışıltılı bir görünüm kazandırıyor. Besleyici yağlar doğal olarak emilimi güçlendirmeye yardımcı oluyor. Cildin beslenmesini ve cildin rahatlamasını sağlıyor.

Güçlü yağ konsantresi, cilde anında ışıltı vermek ve ince çizgilerin görünümünü azaltmak için çalışıyor.  Yüzde 84 doğal kökenli içeriğe sahip formül, cildin beslenmesine yardımcı olur. 

Gözle görülür şekilde pürüzsüzleşmeye yardımcı olurken çevresel faktörlere karşı cilt bariyerinin korunmasını sağlar. Yüzde 10 C Vitamini + %5 E vitaminini besleyici yağlarla birleşen güçlü içeriğiyle (Jojoba, Susam, Macadamia ve Argan Yağı) cildi nemlendiriyor. V dolgunlaşmasına yardımcı oluyor. Antioksidan koruma ile cildi çevresel faktörlerden kaynaklanan serbest radikallere karşı korur.

Deneyenlerin %100’ü tek bir kapsülün bile ışıltı sağladığını belirtiyor. Yüzde 87’si 4 haftada ince çizgilerin belirgin şekilde yok olduğunu belirtiyor.

Tüm Darphin ürünlerine seçili Darphin eczanelerinden ve darphin.com.tr’den ulaşabilirsiniz. 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir