Dudaklarınıza favori renginizi kilitleyecek yeni Locked Kiss Lipstick

24 saate kadar kalıcı mat ruj

M.A.C YENİ ruj inovasyonu ile karşınızda! 24 saate kadar kalıcı, suya ve bulaşmaya dayanıklı Locked Kiss Lipstick ile tanışmaya hazır mısın?

YENİ Locked Kiss Lipstick suya ve bulaşmaya dayanıklı özelliğe sahiptir. Kremsi mat formülü ile rahatlık, renk, performans ve dayanıklılığa eşit vurgu yapıyor.

Özel FlexiLock Teknolojisi, daha yumuşak ve pürüzsüz dudak görünümü için uzun süreli, ayarlanabilir kapatıcılık ve kalıcılık sunmakta!

Dudaklara iyi gelen besleyici formülü ile neredeyse yokmuş gibi hafif.  Ve rahat bir his için çarkıfelek meyvesi yağı ile zenginleştirilmiştir.

Renkleri 18 makyaj sanatçısı onayladı

Bu lüks koleksiyon, iz bırakmayan pembe ve turuncular, kilitleme özelliğine sahip lavantalar, açık nötr tonlar ve zamansız kırmızılar içerir. Favori renklerinin yanı sıra dudaklarınızın seveceği tüm yeni klasikler ile seni 24 saat kalıcı formülü ile buluşturur. Şimdi ultra hassas ince uçlu aplikatörüne sahip.

M·A·C Cosmetics’in Makyaj Sanatı Küresel İcra Direktörü Sharryn Hinchcliffe: “Tek sürüşte yoğun renk ve konfor dolu lüks bir ruj… Gerçekten tek başına yeterli. Ultra hassas ince uçlu aplikatörü ile mükemmel bir şekilde uygulayabilirsiniz. Anında renk verir, süper pürüzsüz yapısıyla hiçbir şekilde taşma yapmaz” dedi.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir