Çocuklar kahvaltının yeni kahramanlarını çok sevecek

Çocuklar kahvaltının kahramanlarını çok sevecek!

Mutfaktaki tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren Goldmaster, okula dönüş döneminde de yanınızda. Tostmix Tost Makinesi, Yumurta Pişirme Makinesi,  Vitamax blender ve Rosty Ekmek Kızartma Makinesi ile kahvaltıya eğlence katıyor.

Goldmaster Yumurta Pişirme Makinesi

Çocuğunuzun yumurtasını, tam istediğiniz kıvamda ve hızlıca hazırlamanızı sağlıyor. Sert, orta veya yumuşak kıvamlı yumurtaları kısa sürede hazırlayabilirsiniz. 7 adet yumurta pişirme kapasitesi ile mutfakta işinizi kolaylaştıran ürün, şık tasarımı ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

Rosty Ekmek Kızartma Makinesi

Kahvaltıda kızarmış ekmeğe hangi çocuk ‘Hayır’ diyebilir ki! Güne mis gibi kızarmış ekmek kokusu ile başlamak isteyenler için ekmek kızartmayı hızlı ve pratik hale getiren Goldmaster Rosty Ekmek Kızartma Makinesi, buz çözme fonksiyonu ile donmuş ekmeklerinizi hızlıca kızartıyor, sizi ekmeğin çözülmesini beklemek zorunda bırakmıyor. Paslanmaz çelik gövdesi, tekrar ısıtma özelliği, 1600 W yüksek performans gücü ile pratik bir kullanım sağlayan ürün tasarımıyla mutfağınıza şıklık da katıyor. 2 gözlü ekmek haznesi ve 7 kademeli sıcaklık ayar düğmesi bulunan Rosty Ekmek Kızartma Makinesi, ayrılabilir kırıntı tepsisi ile kolay temizlik imkanı da sunuyor.

Goldmaster Vitamax

Sağlıklı yaşam tutkunlarına özel olarak geliştirilen kişisel blender Vitamax ile çocuklar için lezzetli ve bol vitaminli ürünler hazırlamak çok kolay. Vitamin ve mineral dolu karışımları tek tuşla pratik bir şekilde hazırlama imkanı sunan Vitamax ile hem kendiniz hem de çocuğunuz için sağlıklı içecekler hazırlayabilir, güne zinde bir başlangıç yapabilirsiniz. Vitamax, kapağı üzerine takılıp şişe şeklinde kullanılabilen haznesiyle de çocukların gözdesi. Evde hazırlanan sağlıklı içecekleri okula giderken de yanına almasını sağlayan şişesiyle Vitamax, her an çocuğunuzun yanında!

Goldmaster GM-7450 Tostmix Tost Makinesi

Tostlar, Goldmaster GM-7450 Tostmix Tost Makinesi ile hızlı ve lezzetli bir şekilde sofranızda. 2000W güç, hızlı ısınma, ızgara fonksiyonuna sahip makine, altı adet tost ekmeği alabiliyor. Sökülebilir plakaları ile kolayca temizlenebilen ürün, 5 kademeli ısı ayar düğmesine ve gıda kalınlığına göre otomatik ayarlanan üst kapak sistemine de sahip.

www.goldmaster.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir