Goldmaster’dan bütçe dostu yeni eylül kampanyası

Evdeki işleri kolaylaştıran ürünler

Goldmaster, özel kampanyalarıyla avantajlı fiyatlar sunmaya devam ediyor. Janti Tıraş Makinesi alanlar eylül ayı boyunca Maxipress Buharlı Ütü’ye 99 TL’ye sahip olabilecek.

Dört tıraş bıçağı başlığı, dört saç tıraşı tarağı, bir sakal tarağı ile 9 farklı kullanım seçeneği sunan Goldmaster Janti, erkeklere tüm bakımlarını kolayca yapma imkanı sunuyor. Li-ION pili ve şarj kablosu takılıyken çalışabilme özelliği sayesinde kesintisiz tıraş keyfi sunuyor.  Janti 9 in 1, Micro-USB girişi sayesinde powerbank ve telefon şarj cihazları ile de uyumlu.

Cildini tahriş etmeyen özel yapısı ve paslanmaz çelik bıçakları ile hem hijyenik hem de pratik bir kullanım sunan Janti 9 in 1, tek şarj ile 120 dakika boyunca kablosuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Maxipress Buharlı Ütü

Maxipress Buharlı Ütü, 150 gr/dk buhar yoğunluğu ile pratik kullanım ve yüksek performans sağlıyor. 2200 Watt’lık performansı ile en kırışık kıyafetleri bile açıyor. 400 ml büyük su tankı, seramik gold kaygan tabanı sayesinde ultra kayganlıkla kıyafetleri hızlıca ütülüyor. Dikey ütüleme özelliğine sahip Maxipress Buharlı Ütü, her yerde ve her koşulda ütülemede kolaylık sağlıyor. Kireçlenmeyi önleyen (Anti-calc) sistemiyle uzun ömür sunan Maxipress Buharlı Ütü, kendi kendini temizleyebilme ve damlama önleme sistemi (Anti-drip) özelliğine de sahip.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir