DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nun reklam yüzü oldu

Ne Yaşadıysam Tam Olarak Onu Yansıttım’

Aksan Kozmetik, doğal formülüyle sağlığa ve çevreye dost yeni ürünü DeepFresh Yüzey Temizlik Havlusu’nu tanıttı. Reklam filmleri için Pınar Altuğ Atacan ile kamera karşısına geçti.

Karbonat ve beyaz sirke içeriği, beyaz sabun kokusuyla iz bırakmayan ürünün reklam filmleri yayına girdi.

Ürünün tanıtımı, Mert Vidinli’nin moderatörlüğünde, Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu ve Pınar Altuğ Atacan’ın katılımıyla Le Baron’da gerçekleşti.

Aksan Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Zafer Kutanoğlu, “DeepFresh altında çok sayıda ve çeşitte ürün gamına sahibiz. Yeni ürünümüz, iz bırakmayan temizlik ihtiyacını karşılıyor. Pınar Hanım, çok keyifli sahnelere imza attı. Kendisine emeği için çok teşekkür ediyorum” dedi.

Pınar Altuğ Atacan ise “Reklam filminde kendimi yansıttım diyebilirim. Çekim sırasında ürün ile ne yaşadıysam tam olarak onu yansıttım. Karbonat ve beyaz sirke içeren doğal formülüyle, mis gibi beyaz sabun kokusuyla evin her köşesinde güvenle kullanılabilirsiniz. Ofislerde ya da arabalarda tercih edilebilirsiniz. Silerken yüzeyde iz bırakmaması ve durulama gerektirmemesi ise büyük bir ayrıcalık” şeklinde konuştu.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir