Değerli botaniklerle cildi yenileyen temizleyici

Hidrasyon açısından zengin

MFM Nutra Face Cleansing Foam, nemi hapsetmek için bitkisel özlerle uyum içinde çalışıyor. Aynı zamanda güçlü bir antioksidan görevi görüyor. Gözeneklerdeki kirleri ve aşırı sebumu ortadan kaldırıyor. Geride nemli bir his bırakarak cildi etkili bir şekilde canlandırıyor.

Yüz yıkama seçiminiz ile doğru rutini oluşturabilir ya da bozabilirsiniz. Eczacı Mehmet Müderrisoğlu’nun ifadesiyle temizliğin amacı, “Yüzünüzdeki kiri, yağı, teri, makyajı ve diğer yabancı maddeleri temizlemek.” İyi bir temizlik, takip edilecek etkili bir cilt bakımı rutininin zeminini hazırlıyor.

Nemlendiren temizleme rutini

10’a yakın botanik öze sahip ürünün en dikkat çeken özelliği, yıkama sonrası cildi gergin değil, nemli ve beslenmiş bırakması… İçeriğinde lavanta, adaçayı, kabak çekirdeği ekstresi, kayışkıran kökü ekstresi, ardıç meyvesi özü ve cadı fındığı var.

Hamamelis Virginiana olarak da biliniyor

Cadı fındığı bitkisi 1800’lü yıllardan beri güneş yanığı ve kuruluk gibi cilt kusurlarının giderilmesinde kullanılıyor. Adaçayı cildi yatıştırıyor. Kaplan otu yaprakları ise içindeki hyalüronik asit ile cildin yenilenme hızını artırıyor.

Patentli bileşenler ve doğal yağların gücünü birleştirerek bütünsel bir temizleme deneyimi sunmakta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir