Güne keyifli başlamanın en lezzetli yolu

Roma’dan İstanbul’a…

İsmini tarihi Roma şehrinin kuruluş hikayesinden alan Romu Ristorante, Ataköy’de misafirlerini ağırlamayan devam ediyor. Mekan, İtalyan mutfağının kaliteli ürünleri ile oluşturulan şef imzalı kahvaltısı ile iddiasını ortaya koyuyor.

Romu misafirleri, tanıdık sağlıklı lezzetleri, sıradışı yorumlarla deneyimliyor. Zengin kahvaltı menüsünün tamamı, taze malzemelerle hazırlanıyor. Göz alıcı sunumlar ile servis ediliyor.

Kahvaltıda neler var?

Salatadan beyaz omlete, orman meyveli granoladan doğal reçellere, özel şuruplu kruvasanlardan ve ekşi maya ekmeğine kahvaltı çok seçenekli. Avokadolu ve mozzarella peynirli  açık tostlar, şef Müjdat Gürsoy’un özel sunumları renkleniyor.

Romu Ristorante’nin yaratıcısı Erdal Doğan, ‘Amacımızı sadece üst gastronomik menü sunan bir restoran oluşturmanın ötesinde bizi tercih eden misafirlerimize unutulmayacak anlar ve deneyimler yaşatmak olarak belirledik’ diyor. 

Mekan, limon ağaçlarının ve endemik bitkilerin çevrelediği ferah bahçesi ile dikkat çekiyor. Modern  İtalyan mimarisi sizi şehrin tüm karmaşasından uzaklaştırıyor. Kahvenizi yudumlarken nefis bir kahvaltı ile güne başlamanın ayrıcalığını vadediyor.  
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir