Değerli taşların mucizevi özelliklerini cildinizle buluşturan marka

Değerli taşların mineralleri etkili cilt bakım formülleriyle birleşti

Beauty&More tarafından Türkiye’de ilk kez geliştirilen ‘Gemstone Therapy’ serisi, yıllar süren Ar-Ge ve laboratuvar süreçlerinin ardından raflarda!

Değerli taşların içeriğindeki zengin mineralleri patentli cilt bakım formülleriyle buluşturan Gemstone Therapy, ezberleri bozmaya hazır. Nadir bulunan değerli taşlar; estetik görünümleri ve dayanıklı yapıları sayesinde başta mücevher yapımı olmak üzere inovatif çalışmalarla birlikte farklı alanlarda yaygın olarak kullanılmaya devam ediyor.

Mısır Kraliçesi Nefertiti’den günümüze…

Değerli taşların kozmetikte hammadde olarak kullanılması Antik Mısır döneminde Kraliçe Nefertiti ile başlamıştır. Değerli taşlar, modern kozmetikte cilt üzerinde etkili olduğu kabul edilen mineraller içeriyor. Mineraller; cilde canlılık katarken  ışıltılı bir görünüme kavuşturuyor. Minerallerin cilt yolu ile emilmesi kullanıcıya bütünsel bir bakım sağlamakta.

Markanın premium ürün segmentinde yüz temizleme ürünleri, el-ayak-vücut peelingi, yaşlanma karşıtı-yenileyici serum ve aydınlatıcı-leke karşıtı-gözenek sıkılaştırıcı serum ile retinol, c vitamini serumu ve DD krem formunda güneş kremi var.

Beauty&More Kurucusu Nilüfer Şener, “Değerli doğal taşlara uygun kozmetik formülleri oluşturmak kolay bir süreç değil. Bu yüzden birçok farklı ülkede, yüzlerce farklı bölge ve kültürdeki kişisel bakım motivasyonlarını inceledik. Edindiğimiz bilgileri müşterilerimizin iç görüleriyle harmanladık” dedi.

‘Formüle uygun taş değil, taşa uygun formül’

Şener, “Serimizi oluştururken ‘formüle uygun taş değil, taşa uygun formül’ oluşturma prensibi ile hareket ettik. Doğadan gelen bu mucizeyi cildimizde hissetmek ve tüketmekten çok geri dönüştürmek birinci önceliğimiz.  Ürünlerimizin cinsiyet ayrımı yapmadan kullanılabilecek ürünler olduğunun altını onurla çizmek isteriz” şeklinde konuştu.

Ürünler; bazı kozmetik mağazaları, online platformlar, klinik ve estetik merkezleri ile www. beautymore.store ’da satışta!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir