Lierac Hydragenist Serisi cildi nemlendirerek ışıltı kazandırıyor

Serinin yüzü Burcu Özberk oldu

Fransız güzellik markası Lierac Laboravutarları’nın geliştirdiği Hydragenist Serisi, kuru veya nemini kaybeden ciltleri derinlemesine nemlendirerek ışıltısını geri kazandırıyor. Gençliğin ve tazeliğin formülünü sunan Hydragenist Serisi; Nemlendirici ve Işıltı Veren Serum, Nemlendirici ve Işıltı Veren Krem, Nemlendirici ve Işıltı Veren Jel Krem, Nemlendirici ve Işıltı Veren Göz Çevresi Bakımı’ndan oluşuyor.

Hydragenist Serisi, içeriğinde bulunan ekstremofil özel ferment ile nem stoğunu yeniler, nem sirkülasyonunu artırır. Bozulan nemlendirme mekanizmalarını onararak cildin her katmanda benzersiz bir şeffaflıkla parlamasını sağlar, daha sağlıklı bir görünüme kavuşturur.

Bu eşsiz seri “Nemlendirici Serum, Nemlendirici ve Işıltı Veren Krem + Yeniden Dolum Şişesi, Nemlendirici ve Işıltı Veren Jel Krem + Yeniden Dolum Şişesi, Nemlendirici ve Işıltı Veren Göz Çevresi Bakımı’ndan oluşuyor. %98’e varan doğal kaynaklı içeriğe sahip olan serinin ürünleri; vegan, silikon içermiyor ve hassas ciltler dahil herkese hitap ediyor.

Hydragenist Serisi’nin yüzü ise cildinin ışıltısıyla tanınan ünlü oyuncu Burcu Özberk.

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Serum

%98 doğal kaynaklıdır ve silikon ile fenoksietanol içermez. İçeriğinde bulunan moleküler bileşen sayesinde nem kaybını sınırlar. Kademeli olarak cildi nemlendirir ve derinlemesine nemlendirme sağlar. Fiyatı: 959 TL

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Krem + Yedek Kapsül

Silikon ve fenoksietanol içermez ve %98 doğal kaynaklıdır. Ultra hassas yapısı ve içeriğinde bulunan nemlendirici ferment, hyaluronik asit ve shea yağı sayesinde cildi anında nemlendirir. Derinlemesine besler, cildi rahatlatır, dolgunlaşır ve cilde ışıltı verir. Fiyatı: 889 TL (Yedek Kapsül: 649)

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Jel Krem + Yedek Kapsül

%98 doğal kaynaklıdır ve yapısı, fenoksietanol ve silikon içermez. Ultra hafif dokusuyla düzenli kullanımda cildi canlandırır, uzun süreli nemlendirme sağlar ve dolgunlaştırır. İçeriğinde bulunan bambu pudraları  ciltteki fazla sebumu emer böylelikle cildi matlaşır. İstenmeyen yağlı cilt görüntüsünü yok eder. Fiyatı: 889 TL (Yedek Kapsül: 649 TL)

Lierac Hydragenist Nemlendirici ve Işıltı Veren Göz Çevresi Bakımı

Silikon, Fenoksietanol ve Pegs içermeyen yapısı ile %96 doğal kaynaklıdır. Cildin nemlenmeyi sağlayan doğal mekanizmasını aktive ederek yeniden programlar. Böylelikle uzun süreli nemlendirme sağlar. İçeriğinde bulunan kafein sayesinde ödem atıcı etkisi var. Mikro sirkülasyonu arttırarak cilde aydınlık bir görünüm verir. Fiyatı: 689 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir