Dicora Urban Fit’in yeni şampuan serisi ile bakımlı saçlar

İspanya’nın sevilen kişisel bakım markası 

Sadece Watsons mağazalarında ve www.watsons.com.tr’de sevenleriyle buluşan İspanyol Dicora Urban Fit, kişisel bakımından vazgeçemeyenler için birbirinden güzel duş jellerinden sonra şampuanları ile baş döndürüyor. Her saç tipine özel  6 farklı şampuanı ile Dicora Urban Fit, göz kamaştıran saçlara “Merhaba” dedirtiyor.

Serideki tüm şampuanların içerdiği bitkisel keratin, saçları dış etkenlerden korurken aynı zamanda güçlendirip besliyor. Birkaç yıkamadan itibaren Dicora Urban Fit’in saçlarınızdaki etkisi gözle görülür şekilde fark ediliyor. Seri moringa özü ve antioksidanlar ile de kir ve toksinleri gidermeye, saç ve saç derisi üzerinde koruyucu bir bariyer oluşturmaya yardımcı oluyor.

Dicora Urban Fit Boyalı Saçlar İçin Şampuan; gücünü ve etkisini içeriğindeki Argan Yağı ve Kırmızı Meyve Özlerinden alıyor. Boyalı ve işlem gören saçlardaki yıpranmayı en aza indiren özel formülü sayesinde saçları kökten uca besliyor ve parlaklığını geri kazandırmaya yardımcı oluyor.

Dicora Urban Fit Kıvırcık Saçlar İçin Şampuan; içerdiği Jojoba Yağı ile kıvırcık saçlara özel bir bakım sunuyor. Saçı nemlendirirken parlaklığını artıran ürün, koruma sağlıyor ve bukleleri şekillendiriyor.

Dicora Urban Fit Tüm Saç Tipleri İçin Şampuan; formülündeki Avokado özü ile kıskanılacak saçlara sahip olmanızı sağlıyor. Her saç tipine uygun olan şampuan, Avokado’dan aldığı güçle saçlara yumuşaklık ve doğal bir parlaklık sağlıyor. Saçları kökten uca besleyen ve nemlendiren şampuan, özel formülü  sayesinde de saçları koruyor ve çevresel yıpratıcı faktörlere karşı doğal bir kalkan oluşturuyor.

Dicora Urban Fit Yıpranmış Saçlar İçin Şampuan; Macadamia Yağı yıpranmış saçlar için mucizevi bir bakım sağlıyor. Macadamia’nın sahip olduğu ekstra nemlendirme özelliği ile saçı koruyan ve onaran şampuan dolgun ve göz kamaştıran saçlara sahip olmaya yardımcı oluyor.

Dicora Urban Fit Erkekler için Fortifying2si bir arada Şampuan; Çinko ile zenginleştirilen erkeklere özel formülü sayesinde saç liflerine gözle görülür bir kalınlık ve dayanıklılık sağlıyor. Saçları dipten uca besleyen şampuan, içeriğindeki bitkisel bileşenler yardımıyla da saçları dış etkenlerden koruyor.

Dicora Urban Fit Erkekler için Anti-Dandruff 2si bir arada Şampuan; mentol ve ginseng içeren özel formülü ile saç ve saç derisini rahatlatarak bakım yapıyor. Ginseng içerdiği B1 ve B2 formülleri ile saçı güçlendirerek dayanıklılık kazandırıyor.

Fiyatlar: 19.95 TL

*Belirtilen fiyatlar Nisan güncel fiyatı olup, piyasa koşullarına göre değişiklik gösterebilir.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir