YSL Beauté Tatouage Couture Velvet Cream ile tanışın!

Sadece mat değil!

YSL Beauté Underground Rouge Club’da sadece bir kural var: Dudak renginiz, şifreniz. İster Bordeaux’da cushion kadife, ister nude tonlarında yanan şiddetli deri olsun, dudaklarınızın matlaşması gerekir.

Neyse ki, YSL Beauté’nin yeni koleksiyonları arasından seçim yapabileceğiniz çok şey var. Dudaklarınızı renklendirmekten daha fazlasını yapan matlar…

Dudaklarda kremsi yumuşaklık hissi veren ultra pigmentli likit mat ruj, Tatouage Couture Velvet Cream ile tanışın. Mat dudak trendini benimseyen, ancak diğer rujlardaki gibi kurutma etkilerinin hiçbiri olmadan, kadife pürüzsüzlüğünde ve kremsi dokulu ruj, dudaklarınızı kadife rengiyle renklendirmenizi sağlar. Dudaklarda yumuşaklık hissiyatı veren konforla birlikte yüksek kapatıcılığın tadını çıkarın.

Teknoloji: Kadife dokunuşlu elastomerlerle oluşturulmuş, yumuşak bir cushion hissi ve kadife mat bir bitiş için yumuşatıcı yağ krem bazı, kremsi bir doku sağlarken, orijinal Tatouage Couture’de sevilen kalıcı renk teknolojisi beş saat sürmeye devam eder.

Ambalaj: İkonik Tatouage Couture marker aplikatöründen daha geniş olan yeni, konforlu ve lüks cushion aplikatörü, yüksek kapsama alanı için daha dolgun bir yüzey yaratıyor ve şık bir Couture kadife mat siyah kapak ile Tatouage Couture Velvet Cream, kendine özgü bir görünüm kazanıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir