Dior Forever yeni içeriği ile beklentileri yine karşılıyor

Daha uzun süreli kullanım, daha fazla cilt bakımı ve daha temiz bir formül

Dior, 2007’de cilt bakımında da lüksü vaat eden ilk fondöten olan Dior Forever’ı yarattı. Forever fondöten aynı zamanda Dior’un 50 yıllık cilt uzmanlığını ve bakımında son teknoloji araştırmalarından yararlanan araştırmacılarının hünerlerini yansıtıyor. Üstelik bu araştırmacılar Christian Dior’un çiçeklere olan tutkusunu miras alan Dior’un botanikçileri ve bilim adamları. Ve tabii ki benzersiz renk uzmanlığı ve makyaj tekniklerine sahip Peter Philips’in de hünerlerini barındırıyor.

2022’de The Forever, bir dönüm noktasına geldi. Daha uzun süreli kullanım, daha fazla cilt bakımı ve daha temiz bir formül… Toplum dönüştüğü için kadınların yaşamları ve arzuları da gelişiyor ve değişiyor. Forever, yeni nesil öncü fondötenlerle bu beklentileri bir kez daha karşılıyor.

“15 yıl kulağa adeta sonsuzluk gibi geliyor fakat aynı zamanda bu tarih bize neredeyse dün gibi. Bugün ikonik Forever fondötenimizi, kalbinde cilt bakımı ve çiçeksiliğin önemli bir rol oynadığı yeni bir formülle; orijinal özelliklerinden ödün vermeden yeniden keşfediyoruz. Bir yandan da yeni neslin etkisi de daha da iyi bir performans sağlıyor” diyor Peter Philips, Dior Makeup Kreatif ve İmaj Direktörü.

Forever 24 saat boyunca işini yapıyor

Isıya, neme, strese ve yorgunluk belirtilerine karşı dayanıklı olan Forever; her şeye dirençli bir şekilde üretildi. Hatta bunu kanıtlamak adına Forever, 33°C’ye kadar olan sıcaklık ve nemde çeşitli enstrümanlarla testler yapılarak değerlendirildi.

Ayrıca şehirlerde yaşayan ve yoğun yaşam tarzına sahip kadınlar üzerinde ilk kez onların gerçek yaşam koşullarında yapılan yeni testler kullanıldı. Renk direnci, makyajın kalıcı gücü ve parlaklığı, asla yorulmayan bir cilt ile sonuçlanarak kesinleştirildi; Forever 24 saat boyunca işini yapabiliyor.

Forever, ikinci bir tene sahipmiş hissini, cildin duyusal özelliklerini kaybetmeden vererek yeniden icat edildi. Cilt bakımı kadar rahat, şaşırtıcı derecede ince ama aynı zamanda yüksek kapatıcılığa da sahip mükemmelleştirici dokusu ile Forever, cildi adeta okşuyor. Cilde en iyi şekilde bakım yaparken aynı zamanda onu yaşatıp, nefes almasını da sağlıyor.

İki yeni patentli formül

Yeni Forever cilde uygulandığı anda; geçiş gerektirmeyen yeni bir teknoloji sayesinde bir matlık ve ultra uzun süreli kalıcılık sağlayarak mükemmellikten çok daha fazlasını vaat ediyor.

Makyajın kalıcılığını sağlamak için Dior’un bilim adamları, Forever’ın yapısal malzemelerini esneklik ve aktarım direnci açısından en iyi performans gösterenlerden seçti.

Forever Skin Glow;

Yeni nesil Forever Skin Glow, yalnızca sabahtan akşama kadar ışıldayan bir cilt sağlamakla kalmıyor. Aynı zamanda kusurları gizleyerek; ince dokusu ile daha pürüzsüz ve eşit bir cilt sağlamaktadır.

24 saat boyunca iyi nemlendirilen bir cilt anında dolgunlaşmakta ve kalıcı olarak daha parlak görünmekte. Dior Science, parlak yağlarla nemlendirilen bir cilt bakımı; yüzü aydınlatan yumuşak odaklı pudraların ustaca bir dengesini yarattı.

Cildiniz için temiz bir formül

Özenle seçilen bileşenler, cilt için optimum zararsızlığı ve kusursuz saflığı garanti ediyor. Makyaj performansı mükemmelliğin sınırını zorluyor. Yeni nesil için çiçekler, tertemiz bir cilt sunan Forever fondötenin kalbinde gururla yer alıyor.

Yüzde 86 çiçekli cilt bakım bazıyla Forever ve Forever Skin Glow; cilt bakım ürünleri gibi formüle ediliyor. Dior bilim adamları, merkezinde irisin hakim olduğu çiçek özlerinin konsantrasyonunu iki katına çıkardı**.

  • İris özü, iltihaplanmaya neden olan birleşenlerin üzerinde etki eder ve UV filtrelerinin koruyucu etkisini tamamlar.
  • Hercai Menekşe özü kutanöz hidrasyonu düzenleyen temel mekanizmaları hedefler. Su sirkülasyonu uyarılmata ve uzun vadede hidrasyon derinlerde korunmaktadır.
  • Nasturtium özü, oksijen taşıyan bir proteinin oluşumunu uyararak; parlaklığa katkıda bulunmakta… ​​Ayrıca, mavi ışığa maruz kalmanın neden olduğu hasara karşı da etki eder.
  • Ayrıca her fondöten, farklı cilt tipleri özel olarak seçilen bir aktif bileşenle zenginleştirilmiştir.
  • Sonsuza dek mat görünüm sağlamak için güçlü faydaları olan kuşburnu özü ile zenginleştirilmiştir. Rafine görünen bir cilt dokusu için gözeneklerin görünümünü sıkılaştırmaya yardımcı olur.
  • Forever Skin Glow, hücresel yenilenmeyi uyararak cildin pürüzsüzleşmesine; parlaklık sağlamasına yardımcı olan bir meyve asidi olan ebegümeci asit özünden yararlanmaktadır.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir