Dolce&Gabbana Beauty’den bir ilk: Sheerlips Dudak Balsamı

Taç yaprağı kadar yumuşak dudaklar için ultra bakım

Sheerlips; bir balsamın dokusunu, çiçeklerden ilham alan dört tonun parlaklığıyla birleştiriyor. Her biri, çiçeklerin ince şeffaflığını ve saf renklerini yeniden yaratmak için hassas pigmentler içeriyor.

Dudaklar, bakım yapan cilt bakım bileşenleriyle pürüzsüzleştirilip; yumuşatılıyor. Böylece gün boyu nemlendirme ve rahatlık sunar. Dudakları koruyan bir nemlendirici karışım olan Dolce&Gabbana Beauty’nin Mediterranean Glow Complex ile aşılandı. Sheerlips, aynı zamanda nemlendirici doku oluşturmak için Ayçiçeği Tohumu Balmumu ile zengin hale geldi.

Kullanıcıların;

  • %95’i dudakların anında rahatladığını söyledi
  • %91’i dudakların yumuşacık olduğunu belirtti
  • %91’i dokuyu ağırlıksız buluyor

Dört büyüleyici tonu var

Zahmetsizce uygulanabilen ve her doğal dudak rengine uyarlanabilen, dört büyüleyici tonun her biri farklı bir çiçekten ilham alıyor: Lovely Tulip, derinlik ve tutku ipuçlarıyla gölgeli bir pembe. Soluk bir şeker pembesi olan Sweet Lily, narin ve yumuşak. Canlı bir fuşya olan Bahar Şakayık, canlı ve modernken aynı zamanda nazik bir oyuncudur da. Neşeli Ayçiçeği ise mükemmel mercan tonlarındadır.

Sheerlips’in dış kısmı, Dolce&Gabbana Beauty’nin imzası haline gelen altın ambalajı çiçek desenlerinin güzelliğiyle sarmalanıyor. Dört rengin her biri kendi benzersiz ruj kutusuna sahip. Sevimli lale, bir dizi pembe ve koyu yeşil yaprak içeriyor. Tatlı Zambak narin beyaz yapraklarını sessizce fısıldıyor. Bahar Şakayık, leylak ve mor çiçeklerden oluşan bir paletle çevriliyken, Neşeli Ayçiçekleri ise üzerini süsleyen çiçekler eşliğinde mutlulukla parlıyor.

Kampanyayı Mert & Marcus çekti

Modelin mükemmel dudaklarının güzelliğiyle uyumlu, parlak pembe bir şakayık sahnenin merkezinde yer alıyor. Sheerlips Spring Peony, kremsi dokusuyla modern kadınlığa taze ve zahmetsiz bir görünüm kazandırmak için yumuşak ve duyusal bir dudak yaratıyor.

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir