Rouge Hermès İlkbahar-Yaz 2022 Limited Edition

Bir buket ışık

Hermès, yeni ilkbahar-yaz 2022 ruj edisyonunu, bir sanatçının bahçesinden ilham alan üç renkle kutluyor; gökyüzü, güneş ve erken bir bahar sabahında parıldayan suyun birbirleriyle olan uyumu. Beyaz nilüferlerden yeşillerle bezeli kemerlere, nilüfer çiçeklerinden ortancalara kadar üç renkli özgün atmosfer; taze ve büyülü bir canlılığı, ışıkla biçimlenen bir çeşit fanteziyi tasvir ediyor.

Tüplerin renklerini, Hem Hermès Beauty ürünlerinin yaratıcısı hem de Hermès ayakkabı ve mücevherlerinin de yaratıcı direktörü Pierre Hardy tasarladı. Hem canlı hem de empresyonist renk paletinin yüzeyinde; turuncunun neon parlaklığı, yeşilin aydınlığı ve masmavi bir gökyüzünün ince kırmızı tonlarıyla buluşuyor. Ve adeta suyun üzerinde ayna etkisi yaratıp, sis misali geçip gidiyor. Işıltılı şeritler, daha yumuşak renklere yansıyor gibi görünüyor. Yyeniden keşfedilen neşe ve oyunculuk duygusunu artırıyor. Yaldızlı metal etiket bu ikiliyi ışıkla taçlandırıyor ve manyetik kapanmayı tamamlıyor.

İçeriği ve renkleri

Sınırlı sayıda üretilen üç yeni renk tonunda var olan yeni gölgelendirmeler; parlak bir görünüm için algılanamayacak kadar hafif bir yüzeyle örtüşüyor. Ortaya dudaklara bakım yaparak rahatlık ve parlaklık veren şeffaf bir sonuç sağlıyor. Bu hassas deneyim, Hermès’in kreasyon ve koku mirası müdürü Christine Nagel’in; arnika, sandal ağacı ve şekerlenmiş melekotu karışımını sunan imzalı kokusuyla taçlandırılıyor.

Rose Nymphéa: Suyun yüzeyine yansıyan pembe bir gökyüzü gibi, yumuşak ama derin.

Orange Capucine: Parlak, güneşli bir dokunuş, göz kamaştırıcı bir keyif izlenimi.

Beige d’Eau: Pembemsi bir ışıltı, ten fısıltısı, özenle preslenen bademin tatlılığı

The gesture: Çıplak dudaklara uygulanan üç renk tonu, ışık yayan taze bir gülümseme için parlak bir son bırakıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir