Dört doğal kaynaklı mineral içeren yeni saç bakım serisi

Remington Mineral Glow Serisi

Remington’ın dört doğal kaynaklı mineral içeren yeni saç bakım serisi Mineral Glow, saçları şekillendirirken doğal bir bakım uyguluyor. İçeriğinde kuvars, turmalin, opal ve ay taşı seride; saç kurutma makinesi, düzleştirici ve maşa bulunuyor.

İyon bakımı ile elektriklenmeye son

Mineral Glow Saç Kurutma Makinesi, iyon bakım özelliği ile her kurutmada saçlarda güzel, parlak ve ipeksi bir görünüm sağlıyor. Diğer saç kurutma makinelerine oranla yüzde 90 daha fazla iyon açığa çıkarıyor, böylece elektriklenmiş saç derdine son veriyor. 2200W’lık güçlü yapısı, 3 sıcaklık ve 2 hız ayarıyla ev konforunda salon kalitesinde çözüm sunuyor.

Uzun ve hareketli plakalar

Mineral Glow Saç Düzleştiricis, dört doğal kaynaklı mineral içeren gelişmiş seramik plağa sahip. 230°C’ye kadar ısınan 9 farklı sıcaklık değeri ile saç tipine uygun sıcaklık değerini dijital ekran üzerinden seçme şansı tanıyor. Sahip olduğu 100 mm’lik uzun ve hareketli plakalarıyla öne çıkıyor. Hareketli ve uzun plakalar, her geçişte daha fazla saç düzleştirme imkanı tanırken aynı zamanda da saçla teması en üst noktaya taşıyor. Güçlü özellikleri ve içeriğiyle olduğu kadar güvenliğiyle de ön planda… 60 dakika sonra otomatik kapanma özelliği sayesinde düzleştiriciyi açık bırakma endişelerini ortadan kaldırıyor.

Zahmetsiz buklelerin anahtarı

Bukeleri zahmetsiz şekilde oluşturmak için tasarlanan Mineral Glow Saç Maşası, 13-25 mm’lik konik gövdesi ile ister yumuşak bukleler ister görkemli dalgaları kolayca ortaya çıkarıyor. Her saç tipine uygun sıcaklıkta işlem yapma şansı sunan maşa, 200°C’ye kadar ayarlanabiliyor. 30 saniyede hızlı ısınma ve 60 dakika sonra güvenli otomatik kapanma özellikleriyle iyi bir seçenek oluşturuyor.

D5408 Mineral Glow Saç Kurutma Makinesi Fiyatı: 544.90 TL

S5408 Mineral Glow Saç Düzleştiricisi Fiyatı: 544.90 TL

CI5408 Mineral Glow Saç Maşası Fiyatı: 469.90 TL
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir