Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten-SPF20

Double Wear Fondöten serisinin en yeni üyesi

Karşınızda Yeni Estée Lauder Double Wear Sheer Işıltı ve Nem Etkili Hafif Dokulu Fondöten-SPF20… Çok satan ve ikonik Double Wear fondöten serisinin en yeni üyesi.

Hafif, karıştırılması kolay formülü, güneşten, kirlilikten ve mavi ışıktan koruma özelliği ile birleşerek; cildin doğal güzelliğini ortaya çıkarmak üzere cildi iyileştiriyor. Yenilikçi formülü cildin kuru bölgelerine nem desteği sunmaktadır. Gerektiğinde yağı kontrol altında tutarak doğal ve taze, mat bir görünüm bırakıyor.

11 adet uyarlanabilir tonuyla ışıltılı ve hafif bir kapatıcılık sunuyor. Uzun süre orijinal renk tonunu korurken; ter ve neme karşı dayanıklı.

Güçlü tüm gün koruma

  • Antioksidan koruması için E vitamini ile güçlendi. Kirlilikten kaynaklanan günlük çevresel hasara karşı güçlü bir savunma oluşturur.
  • Cildi yaşlanmanın etkilerinden korur. Cihazlardan yayılan mavi ışıkların cilde zarar veren serbest radikallerini nötralize etmeye yardımcı olmaktadır.

Konforlu, varlığını hissetmediğiniz bir makyaj

  • Cilde yumuşaklık ve nem sağlamak için hyalüronik asit ve karpuz özü, liçi tohumu özü ve elma özünden oluşan nemlendirici bir meyve karışımı içermektedir.
  • Hyalüronik asit ve meyve karışımı anında nemi artırır ve cilt dokusunu iyileştirmektedir.
  • Hyalüronik asit, uzun süreli nemlendirme sağlarken ince çizgileri doldurmak ve kuru bölgeleri yumuşatmak için cildi neme doyurmaktadır.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir