Efsane günlerde FOREO ile cildinize yatırım yapma zamanı

Cildinizde efsane cuma esintisi

İsveçli güzellik teknolojisi markası FOREO, cildine özen gösterenler için Efsane Günler’e özel indirimler sunuyor. Yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3, LUNA Mini 2 ve akıllı maske terapisi cihazı UFO’ya yüzde 35’e varan indirimlerle sahip olabilirsiniz. İndirim, 19 Kasım’da başlayacak.

FOREO, ‘Cildini ikonik T-sonik titreşimlerle ve olağanüstü hiper-infüzyon teknolojimizle tanıştır ve ışıldamasını izle’ diyor. Efsane Günler kampanyasını bir günle sınırlamak istemeyen FOREO, 19 Kasım-7 Aralık tarihleri arasında en sevilen ürünleri LUNA 3, LUNA mini 2 ve UFO yüzde 35’e varan indirimlerle sunuluyor.

İnce çizgilere, LUNA 3’ün yaşlanma karşıtı modu ve UFO’nun LED ışık terapisi ile veda edin. LUNA mini 2 ile yüzünü temizleyin, böylece akne ve lekeler de yüzünüzden temizlensin. IRIS, göz altlarınızı taze ve parlak tutarken koyu halkaları da silsin… Cildine yatırım yapmak isteyenlerin FOREO’nun indirimli ürünlerine ulaşmak için Trendyol mağazasını ziyaret etmeniz yeterli. Kampanyaları takip edenleri mevcut indirimlere ek sürpriz indirimler de bekliyor.

Sadece iki dakikada derinlemesine cilt temizliği

Cildine özen gösterenleri SPA kalitesinde bir güzellik rutiniyle tanıştıran yüz temizleme ve sıkılaştırıcı masaj cihazı LUNA 3, sadece iki dakikada cildinizi kir, yağ, makyaj kalıntıları ve ölü hücrelerden yüzde 99.5 oranında arındırıyor. Dakikada 8 bin titreşim yayan LUNA 3, sunduğu masaj terapileri yardımıyla cildinizi rahatlatıyor, düzenli uygulandığında ince çizgi ve kırışıkların görünümünü yumuşatıyor ve kullandığınız bakım ürünlerinin cildin daha derinine güçlü bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor.

16 farklı titreşim yoğunluğundan cildinize uygun olanı seçebilmenize imkan veren LUNA 3, göz, kontür, boyun ve ağız olmak üzere dört hedef bölgeye yönelik sıkılaştırıcı ve gençleştirici masajı terapisi de sunuyor.

LUNA mini 2 ise cildi derinlemesine temizlerken, günde iki kez sadece bir dakika kullanıldığında cildinizin daha canlı, pürüzsüz ve sıkı hissetmenizi sağlıyor. 8 ayarlanabilir yoğunluk derecesine sahip ürün, aging masajı etkili arka yüzeyi sayesinde gençleşmiş bir görünüme kavuşmanıza da yardımcı oluyor.

UFO ile ev konforunda SPA bakımı

A kalitesindeki bakımları evinize taşıyan akıllı maske terapisi cihazı UFO, akıllı telefonlara indirilebilen ‘FOREO For You’ uygulamasıyla senkronize edildiğinde kullandığınız maskeye uygun program otomatik olarak devreye alıyor. Saniyeler içinde etkili sonuçlar sunan UFO, bunu termoterapi, kriyoterapi ve T-Sonic™ titreşimlerin gücünü barındıran Hiper İnfüzyon Teknolojisi sayesinde başarıyor. Termoterapi modu cildinizi 45 dereceye kadar yavaş yavaş ısıtarak maskenin aktif bileşenlerin aşılanmasını sağlarken, cildinizi canlandırıyor, gözeneklerin görünümünü azaltıyor. Kriyoterapi modu ise cildinizi 5 dereceye kadar soğuturken yüzünüzdeki şişlikleri azaltarak, aktif maske bileşenlerinin cilde derinlemesine nüfuz etmesine yardımcı oluyor. Profesyonel bir bakım olan LED ışık terapilerini de barındıran UFO, bu terapiyi her maske için belirli süreyle uyguluyor.

Mavi LED ışık terapisi, kan dolaşımı hızlandırırken daha sağlıklı bir görüntü için cilt kusurlarını azaltıyor. Kırmızı LED ışık terapisi, yaşlanma etkilerini hafifletip vücudun ekstra kolajen salgılamasına sağlıyor. Yeşil LED ışık terapisi ise ciltteki ton farklılıklarını minimize ederek küçük noktaları kaybediyor. Bu üstün cihaz maskelerin aktif bileşenlerinin yanı sıra kullandığınız serum, jel ve krem gibi cilt bakım ürünlerinin cildiniz tarafında daha iyi emilmesini sağlayarak cilt bakım ürünlerinizden maksimum verim almanızı sağlıyor.

FOREO’nun indirimleri şöyle

FOREO ürünleriyle ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com adresini ziyaret edebilir ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz. Efsane Günler indirimleri ve diğer fırsatları herkesten önce öğrenmek için FOREO sayfasını buradan takip edebilirsiniz: https://www.trendyol.com/magaza/foreo-m-113470?sst=0
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir