Olgunlaşma karşıtı bakımın ikonik ürünü artık daha güçlü

Darphin Yeni Stimulskin Plus Absolute Renewal Cream

Stimulskin Plus Absolute Renewal Cream; denizin derinliklerinde zor koşullarda yetişen ve sınırlı miktarda toplanabilen mucizevi içerik Deniz Zümdürü ile cildin kolajen üretimini artırmaya yardımcı oluyor. Bilimin gücünü kullanarak geliştirdiği ‘taşıyıcı teknoloji’ sayesinde içeriklerin cildin daha alt katmanlarına nüfuz etmesini sağlıyor.

Cilt kontörünü belirginleştiriyor; cilde sıkı, dolgun, yenilenmiş ve pürüzsüz bir görünüm hediye ediyor.

Paketin içerisinden çıkan masaj başlığı ile ürünün faydasını artırarak, özel geliştirilmiş masaj teknikleri ile cildi uyarıyor ve cildin daha şekillenmiş bir görünüm kazanmasına yardımcı oluyor.

  • 1 haftada ince çizgi görünümünü azaltır
  • 8 haftada kırışıklık ve gülme çizgileri görünümünü azaltır
  • 12 haftada daha genç, sıkı ve şekillenmiş görünüm kazandırır.

Botanik bilimi

Azalan kolajen üretimi, gözle görülür yaşlanma belirtilerine yol açabilir. Deniz Zümrüdü’nün botanik gücü, doğal kolajen üretimini uyarmaya yardımcı olur ve cildin doğal yapısını destekler. Deniz Zümrüdü, çok özel koşullarda ve hassas sıcaklıklarda yetişir. Doğal ortamını korumak için sınırlı miktarlarda toplanabilir.

Yeni formülün yüzde 95’i doğal kaynaklı içeriklerden oluşur. Doğal kaynaklı içerikler cildin kendisini yenilemesine ve güçlendirmesine yardımcı olur.Deniz Zümrüdüne ek olarak cildi besleyen ve rahatlatan 3 botanik yağın karşımı da formülasyona eklenerek doğallığı artırılmıştır: Baobab, Hindistan cevizi ve kabak çekirdeği yağı…

Bilimin Gücü

Darphin Yeni Stimulskin Plus Absolute Renewal Cream geliştirilmiş formülasyonu ile ciltte genç görünümü sağlayan 3’lü protein kompleksini hedef alır.

Heksapeptidler, doğal kolajen üretimi artırmak için kolajen proteinini hedefler, böylece yüzey çizgileri daha pürüzsüz görünür. Laminaria Digitata deniz yosunu, cildin doğal elastikiyetini artırmak için elastini hedefler. Tripeptit ise cildin fibronektin proteininin üretimini artırmaya yardımcı olur. Bu 3 protein cildin daha dolgun, kalkık, genç ve pürüzsüz görünmesi için kritik önem taşır.

Darphin cilt bakım uzmanları, cildin yaşlanmasına neden olan hücreleri hedef alan ve ürünlerin cilde derinlemesine nüfuz etmesini sağlayan ‘Yağ Teknolojisi’ni seçti. Cilt ile doğal yakınlığı nedeniyle seçilen Kolza Yağı, botanik içeriklerin formüle daha rahat entegre olmasını ve dağılmasını sağlar. Cilde derinlemesine nüfuz sağlayan yağ teknolojisi ise krem içindeki aktif maddelerin bütünlüğünü korur ve formül içinde etkili bir yayılma sağlar. Gözle görülür sonuçlar için ürünün verimliliğini artırır.

Bilim insanları, ürünün duyusal deneyimini ve verimliliğini artırmak için paslanmaz çelikten özel bir masaj aleti tasarladı. Isı ileten alet, soğuk, sıcak ya da oda sıcaklığında kullanılıyor. Kavisli tasarımı ile yüz, boyun ve omuzların doğal hatlarını belirginleştiriyor. Hassas masaj hareketlerine olanak sağlıyor.

Masaj aletini nasıl kullanmalısınız?

Birinci adım: Masaj aletinizi soğuk suda soğutun, ardından kan dolaşımını harekete geçirmek ve cildinizi uyarmak için soğutulmuş masaj aletini kelebek desenini izleyerek yüzün etrafında yavaşça gezdirin.

İkinci adım: Oda sıcaklığındaki masaj aracınızı kullanarak, üç ana bölgede cilt konturunu şekillendirin. Çene çizgisinden kulağa, yanaklar boyunca burundan şakağa ve gözün üst kemerinde iç köşeden şakağa kadar…

Üçüncü adım: Isıtılmış masaj aletinizi gıdı ve alt çeneyi şekillendirip kaldırmak, dudak kenarındaki çizgilerin görünümünü azaltmak için kullanın. Dudak kenarlarından kulağa, çeneden köprücük kemiğine kadar masaj aracınızı yüzünüzde gezdirin.

Fiyatı: 1.899 TL

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir