Ex Nihilo Vesper Glitz ile Paris gecelerinin büyüsünü keşfedin

Ödüllü parfümör Nadège Le Garlantezec imzalı

Niş parfüm markası Ex Nihilo’nun en tatlı hazları ortaya koyan Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni üyesi Vesper Glitz ile tanışın! Yasemin, mimoza ve kehribarın baş döndürücü notalarıyla Paris gecelerinin hislerini özetliyor.

İlhamını yaratıcı Avant-Garde’dan ve Fransız saf incelik ruhundan alan Ex Nihilo’nun Les Interdites Koleksiyonu’nun yeni parfümü, ilk andan itibaren koku bağımlılığına yol açıyor. Koleksiyonun diğer üyeleri gibi çağdaş dişilikle, kişiye özel şehir sofistikeliğini buluşturuyor.

Çiçekli kehribar koku ailesine ait olan pembe biber, mandalina ve neroli esansı üst notlarıyla Paris’e gönderme yapıyor. Parfüm, ylang-ylang, yasemin ve mimoza orta notlarıyla büyüleyici ve bağımlılık yaratan yorumunu tamamlıyor. Vesper Glitz, sedir ağacı, tonka tohumu, vanilya ve misk alt notalarıyla tüm duyulara hitap ediyor. Paris gecelerinin ritmine ayak uyduran notalar arası geçişler, modern şehir kadınının her anına eşlik ederek enerjisini yükseltiyor.

Fiyatı (100 ml): 6.300 TL

Fiyatı (50 ml): 4.350 TL

Satış Noktaları: Beymen Zorlu, Beymen Galataport, Beymen İstinyePark, Beymen İzmir İstinyePark, Beymen Nişantaşı, Beymen Bodrum, Beymen Akasya, Beymen Armada, Beymen.com, Neo-bloom.com
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir