Eyüp Sabri Tuncer’den yeni ‘Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı’

Temiz içerikli formüle sahip

Kozmetik sektöründe ‘vegan ve vejetaryen sertifikası alan ilk Türk markası’ olan Eyüp Sabri Tuncer; geleneksel değerleri ‘zamanın ruhuna ayak uydurarak’ yaşatmaya devam ediyor.

Marka, yepyeni bir kategoriye giriş yaptı. Eyüp Sabri Tuncer Bebek Çamaşır Yıkama Sıvısı; bitkisel yağlardan elde edilen sabun içerikli formülü ile bebek giysi ve çamaşırlarında temizlik sunuyor.

Parabensiz ve glutensiz olmasının yanı sıra hipoalerjenik formülü ile bebeğiniz hassas cildinde tahrişe neden yol açmıyor. Ayrıca SLS/SLES, fosfat, ftalat, ağatıcı, silikon, boya ve alkol içermiyor. Zeytinyağı sabunu ve doğal bir mineral olan boraks içeriğiyle güvenle kullanımı testlerden geçti.

Dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak test edilen ürün; yıkama performansı kanıtlanan doğal lavanta yağı içeren formülü ile temizleme gücünü içeriğindeki enzimden alıyor.

Özel formüllü etkin temizlik

Bebek giysilerindeki oluşan süt, yağ, mama, çimen, kakao ve meyve lekelerinin etkin temizliğini sağlıyor. Akredite laboratuvarlarda yapılan testlerle kalıntı bırakmadığı da kanıtlanmıştır. Özel formülü ile bebek giysilerinden su ile kolayca arınmaktadır.

Eyüp Sabri Tuncer bebek ürünleri kategorisinde bebekler için ayrıca şampuan, losyon, yağ, ıslak mendil, kolonya bulunmaktadır. 2 yaş üzeri bebekler için özel florürsüz, titanyum dioksit, SLS, SLES, şeker, renklendirici, tuz içermeyen diş macunları da yer alıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir