Fahriye Evcen, güzellik dolu bir cildin sırlarını verdi

Cildine Güzellik Dolsun!

Bir süredir ekranlardan uzak olan Fahriye Evcen, L’Oréal Paris Cilt Bakım ailesinin en yeni ürünü Hyaluron Uzmanı Cilt Dolgunlaştıran Krem için kamera karşısına geçti. Oyuncu, yeni kampanya filminde güzellik dolu cildinin sırrını anlattı.

Evcen, cildinin parlak ve pürüzsüz görünümü için düzenli olarak L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı kullanmayı tercih etiğini söyledi. “Cildine güzellik dolsun” mesajını veren başarılı oyuncu, “Son zamanlarda birçok kişiden ‘Cildine bir güzellik gelmiş’ yorumları alıyorum, aslında sırrım son zamanlardaki favorim L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı serisi” dedi.

Reklam filminde güzelliği, pozitif enerjisi ve özgüveni ile büyük beğeni toplayan Fahriye Evcen, L’Oréal Paris ailesiyle yepyeni bir reklam filmi çekmenin heyecanı ve mutluluğu içinde olduğunu belirtti.

Seride neler var?

Fahriye Evcen’in de tercih ettiği L’Oréal Paris Hyaluron Uzmanı’nın farkı, formülünün iki çeşit Hyaluronik Asit içermesi. Yüksek moleküler hyaluronik asit, cildin parlak ve pürüzsüz görünmesini sağlıyor. Mikro moleküler hyaluronik asit ise cildi nemlendirerek dolgunlaştırıyor ve daha genç görünmesini sağlıyor. Seri; gündüz, gece, göz kremleri ve kağıt maskeden oluşuyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir