FLO ‘İyilik Mağazası’ ile kalplere dokunuyor

‘Daha iyi bir dünya için gönüllüyüz’

FLO, 5 Aralık Dünya Gönüllüler Günü’nde yeni projesiyle beraber iyilik hareketini e-ticaret kanalına taşıdı. Eğitim, sağlık, kadın, çocuk ve çevre konularında faaliyet gösteren kuruluşlar, flo.com.tr içerisindeki ‘İyilik Mağazası’nda FLO müşterileri ile buluşuyor. ‘İyilik Mağazası’ndan alınacak her ürün topluma ve çevreye katkı sağlayacak yeni çalışmalara destek olacak.

Daha iyi bir dünya için gönüllüyüz’ mottosuyla toplumsal projelerini sürdüren FLO, toplum ihtiyaçlarına yanıt verecek projeleri hayata geçiriyor.

‘Bir Adımdan Fazlası’ sloganıyla müşterileriyle buluşan mağazada eğitim, sağlık, kadın, çocuk ve çevre konularında faaliyet gösteren altı sivil toplum kuruluşuna ait ürünler olacak.

Yeni projeler geliştirilmesine katkı sağlayacak

flo.com.tr üzerinden ürünlerini satışa sunacak STK’lar arasında Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı (TOÇEV), Kanserli Çocuklara Umut Vakfı (KAÇUV), Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), Çocuk Eğitim Derneği (ÇED), Koruma Altında Yetişen Gençler ve Koruyucu Aile Derneği (KALBEN) ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) var.

Satılan ürünlerden komisyon alınmayacak. İlgili STK’ya kaynak sağlanmasıyla topluma ve çevreye katkı getirecek yeni çalışmalara destek olunması planlanıyor. FLO, herkesi flo.com.tr’de açılan bu mağazadan STK’lara destek olmaya davet ediyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir