Nautica 22 Sonbahar/Kış Kadın Koleksiyonu sportif ve romantik

Enerjik, romantik, doğa tutkunu ve sportif dört farklı kadın

Her dört kadın da doğanın sunduğu rahatlığı ve özgürlüğü yaşayarak sıradanlıktan uzaklaşıyor. Canlanıyor ve kendilerini yeniden buluyor. Nautica, bu sonbahar outdoor ve yeni yaşam biçiminden ilham alarak tasarladığı koleksiyonuyla karşımıza çıkıyor.

Markanın 2022 Sonbahar-Kış koleksiyonu hem romantik ruhunu göstermek hem de alıştığı konforu devam ettirmek isteyen kadınlara hitap ediyor. Real Marine, Natural, Cozy Softness ve Black Pearl olmak üzere dört farklı temadan oluşuyor. Koleksiyonun renk paletinde ise toprak tonlarının yanı sıra kırmızı, sarı, lacivert, turuncu var.

Real Marine: Sportif ve enerjik

Nautica’nın temel renkleri olan lacivert, kırmızı ve beyaz birlikteliğinden oluşan an Real Marine temalı parçalar, hem sportif hem enerjik. Logonun ön plana çıktığı temada renkli örme elbiseler, bloklamalı sweatler, marin temalı t-shirtler, bol pantolonlar ve dolumlu renkli montlar var.

Natural: Romantik Bohem

Kadın giyimin kalbi bohem stili ile yeniden atıyor! Bohem giyim, geçmişten günümüze kadar popülaritesini korumaya devam eden bir giyim tarzı olarak karşımıza çıkıyor. Nautica’nın Natural temalı parçaları ise soft renklerden oluşan romantik bohem bir silüet. İçinde kendinizi çok rahat hissedeceğiniz parçalara sahip. Pofuduk trikolar, baskılı pelüş sweatler, yumuşak dokunuşlu kumaşlarda örmeler, eşofmanlar, oduncu gömlekler ve dolumlu montlardan oluşuyor.

Cozy Softness: Doğa tutkunu

Cozy Softness, şehrin kargaşasından kaçıp doğayla iç içe zaman geçiren kadınların gözdesi… Doğadan ilham alan temada sonbahar ve kış renkleri ön planda. Peluş kumaşlardan sweatler, kalın trikolar, kargo pantolonlar, kalın parkalar ve pelüş çantalar dikkat çekiyor.

Black Pearl: Sportif

Black Pearl, günlük yaşamda rahat giyinmeyi tercih eden kadınlar için. Spor parçalardan oluşan temada mix & match olarak kullanabileceğiniz ürünler yer alıyor. Teknik kumaştan T-shirtler, eşofmanlar, taytlar ve braletlerin olduğu tema hem canlı hem enerjik!
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir