Flormar’dan eğlencenize renk katacak yılbaşı koleksiyonu

‘Party’ ile yeni yıla rengarenk ve ışıl ışıl bir başlangıç yapın

Flormar’ın, yılbaşı koleksiyonu Party, yeni yılın eğlenceli, keyifli, mutlu ve heyecan dolu ruhunu yansıtıyor. Party koleksiyonunun tepeden tırnağa güzellik sunan geniş ürün yelpazesi sezonun trend renk ve dokularını bir arada sunuyor.

Perfect Skin Pudra

Gözeneklerin ve ince çizgilerin görünümünü hafifletmek ve makyajı tüm gün sabitlemek için saten bir bitiş sunan ve 4 farklı renk seçeneği bulunan Perfect Skin Pudra, yumuşak ve ipeksi dokusu ile kolayca dağıtılıp makyajına kusursuz bir sabitlik sağlıyor.

Color Liquid Corrector

Lekeleri kapamaya ve cilt kusurlarını düzeltmeye yardımcı olan Color Liquid Corrector, cildin nemlendirici özelliklerini geliştirmeye yardımcı Pantenol ile zenginleştirilmiştir. Orange, Green ve Lilac olmak üzere 3 farklı renk seçeneğiyle göz altı torbalarının görünümünü ve kızarıklık görüntüsünü azaltır, solgun cildi aydınlık göstermeye yardımcı olur.

Setting Powder

Pudramsı mat dokusuyla fondöteni sabitlemeye, ciltteki parlamayı kontrol altına almaya yardımcı olan Setting Powder, aynı zamanda leke ve ince çizgi görünümünün giderilmesine de yardımcı olur.

Party Blush

Yüksek pigmentli formülü ve geliştirilmiş dokusuyla yanaklara doğal bir renk veren ve çarpıcı tonlarda 3 farklı renk seçeneği bulunan allık, cilt rengini dengeler ve daha sağlıklı bir görünüm kazandırır.

Glow More Illuminator

Ultra pigmentli formülü ile mükemmel ışıltı veren ürün 2 farklı renk seçeneği ve pratik ambalajı ile makyaj çantalarındaki yerini almaya hazır!

Party Eyeliner

Yoğun renk pigmentleri sayesinde yumuşak ve kaygan bir uygulama sağlayan eyeliner, 24 saate kadar kalıcılığını koruyor ve 3 farklı renk seçeneğiyle gözlere derinlik kazandırıyor.

Fancy Eyelashes Mascara

Özel fırçasıyla kirpiklerin tek tek ayırıp uzatıyor. Aynı zamanda hacim vererek mükemmel bir görünüm sunuyor.

Eyeshadow Pencil

Suya dayanıklı formülü ve uzun süre kalıcılığı ile yoğun renk veriyor. 3 farklı renk seçeneği, kalem formu ve kolay dağılan yapısı ile pratik bir uygulama sağlıyor.

One Stroke Lipstick

Kremsi hafif dokusu ve uzun süre kalıcı 6 farklı renk alternatifiyle tek kat uygulama ile mükemmel renk veriyor.

Sparkler Lip Topper

3 farklı renk seçeneğiyle ister tek başına ister favori rujunun üstüne uyguladığında dudaklara verdiği mükemmel ışıltı ile dikkatleri üzerine çekecek.

Star Shine Ojeler

Kalıcı ve yoğun renkleriyle tırnaklara metalik görünüm sağlayan ojeler, Party koleksiyonununa özel 6 yeni rengi ile yıldız ışıltısını tırnaklara taşıyor.

Glitter Body Mist

Çiçeksi pudra ve misk kokusuyla dikkat çeken mist, parti ruhunu yansıtan altın ışıltılı dokusuyla cilde ışıltı veriyor.

Flormar Perfect Skin Pudra: 69.99 TL

Flormar Color Liquid Corrector: 44.99 TL

Flormar Setting Powder: 44.99 TL

Flormar Party Blush: 49.99 TL

Flormar Glow More Illuminator: 44.99 TL

Flormar Party Eyeliner: 44.99 TL

Flormar Fancy Eyelashes Mascara: 44.99 TL

Flormar Eyeshadow Pencil: 54.99 TL

Flormar One Stroke Lipstick: 49.99 TL

Flormar Sparkler Lip Topper: 49.99 TL

Flormar Star Shine Oje: 14.99 TL

Flormar Glitter Body Mist: 39.99 TL

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir