İlk yaşlanma belirtilerinden yerleşmiş derin çizgilere

Nuxe yaşlanma karşıtı bakım serileri  

NUXE, ilk yaşlanma belirtilerinden yerleşmiş derin çizgilere kadar her cilt tipine ve her yaşın ihtiyaçlarına cevap veriyor. Geniş ürün skalasıyla etkili bir global anti-aging deneyimi sunuyor.

İlk yaşlanma belirtileri için geliştirilen Crème Prodigieuse® Boost serisi geçen sene yenilenen formülüyle Global Anti-Aging serisinin en genç üyesi.

Merveillance® Expert  hem formülüyle hem de cam kavanozlarıyla 2019 yılında yenilendi. Daha olgun ciltler için geliştirilen seri gözle görünür çizgiler ile savaşırken, cildi sıkılaştırıyor.

Yerleşmiş çizgiler ve sıkılığını kaybetmiş ciltler için Nuxuriance® Ultra serisi, içerisindeki Bi-floral® hücreleriyle 12 saat boyunca hücrelerin daha hızlı yenilenmesini sağlıyor. Böylece cildin yoğunluğu, sıkılığı ve nemi artıyor.

Daha ileri seviyedeki yaşlanma belirtileri için NUXE’ün en yeni serilerinden biri olan Nuxuriance® Gold mutlak yaşlanma karşıtı bir bakım sunuyor. Seri, hücre yenilenmesinin zamanla yavaşlamasının, lipid üretiminin düşmesinin ve cilt mikro-dolaşımının azalmasının etkileriyle mücadele ediyor. En olgun ciltlerde dahi etkili bir yaşlanma karşıtı bakım sunuyor.

İlk Yaşlanma Belirtileri

Crème Prodigieuse® Boost 25-39 yaş aralığında maruz kalınan stres, yorgunluk ve şehir yaşamının getirdiği dış̧ etkenlerin zararlarına karşı geliştirilmiş çok amaçlı düzeltici bir seri. Gün içinde oksidatif ve hücresel stresin, kolajen hasarının saldırısı altındaki cilt adeta patlamaya hazır bir bomba haline geliyor.

Formülünde anti-oksidan flavonoller açısından zengin yasemin çiçeği var. Kolajen sentezlenmesini hızlandıran yüksek düzeyde aktif molekül bileşenine sahip aynısefa çiçeği ve hücre yenilenmesini destekleyen Riboz da bulunuyor.

  • Seride kuru ve yağlı ciltler için çoklu düzeltici gündüz kremi, enerji veren onarıcı konsantrasyon, göz çevresi bakım kremi ve gece balsamı yer alıyor. Ayrıca seriye yeni katılan 5’i 1 Arada Pürüzsüzleştirici Baz, kusurları belirsiz hale getirirken ciltteki parlaklığı alıyor.

Yerleşik Mimik Çizgileri

Merveillance® Expert serisi yerleşik mimik çizgilerini hedef alırken aynı zaman gözenekleri sıkılaştırmaya ve cildin gerginliğini geri kazanmasına da yardımcı oluyor. Gün güzeli çiçeğinden elde edilen Oleoaktifleri® içeren bu anti-aging bakım kremi ilk kullanımdan itibaren çizgilerin görünümünde düzelme sağlıyor ve cildi nemlendiriyor. Plankton polisakkaritleri ile 8 saatten daha uzun süreli lifting etkisi sağlıyor ve cildi sıkılaştırıyor.

  • Seride kuru ve yağlı ciltler için gündüz kremi, gece bakım kremi, göz çevresi bakım kremi ve onarıcı serum bulunuyor.

Yoğun Yaşlanma Karşıtı Bakım

NUXE Laboratuvarı tarafından geliştirilen Bi-Floral® hücreler, safrandan elde edilen moleküllerin begonvil hücrelerine enjekte edilmesiyle oluşturuluyor. Hücre yenilenmesinin gerçekleştiği epidermisin temelini hedef alan bi-floral hücreler, 12 saat boyunca nüfuz ederek epidermal hücrelerinin metabolizmasında uzun süreli etki sağlıyor. Nuxuriance® Ultra teknolojisi, araştırmalara göre hücre yenilenmesini yüzde 34 oranında artırıyor.

Ayrıca NUXE Ar-Ge Laboratuvarı, fibroblastların çalışma özelliklerini geliştirerek cildin yoğunluğunu, tonunu ve sıkılığını artıran çavdar içeriğini geliştirdi. Bu kompleks aynı zamanda yeniden dolgunlaştırma ve yapılandırma gücüyle kuru cildi besleyen ve rahatlatan Shea yağı içeriyor.

  • Seride besleyici gündüz ve gece kremi, göz ve dudak çevresi bakım kremi, onarıcı serum, 20 SPF içeren gündüz kremi, el ve vücut kremi bulunuyor.

Güçlendirici & Besleyici Yoğun Yaşlanma Karşıtı Bakım

Bi-Floral® hücreler, Nuxuriance® Gold serisinin de temelini oluşturuyor. Mükemmel bir biyo-uyumluluğa sahip bu bitki hücreleri, aynı zamanda kendi aktif element zenginliğiyle de biliniyor. (21 amino asit, 14 yağ asidi, 6 vitamin, proteinler, yağlar ve şeker). NUXE geliştirdiği çok özel ve doğaya dost bir yöntem neticesinde porselen gülü aktif moleküllerinin özünü çıkarmayı başardı ve olumlu özelliklerini maksimize etti.

Bu yöntemde porselen gülünün sapı, yaprakları ve taç yaprakları önce kurutuluyor, sonrasında ise temel yağ asitleri açısından zengin botanik bir yağ içinde dağıtılıyor. Porselen Gülü Oleoaktifleri® içerisindeki 6 değerli aktif molekül (3 polifenol, 3 yağ asidi) ile en olgun ciltlerde dahi etkili bir yaşlanma karşıtı bakım sunuyor.

  • Seride besleyici ve onarıcı serum, aydınlık görünüm veren balsam, kuvvetlendirici balsam ve gece bakım balsamı bulunuyor.

 

 
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir