FOREO LUNA 3 Plus bakım rutinini farklı bir boyuta taşıyor

LUNA yenilenmiş versiyonu ile geliyor

İsveçli teknoloji güzellik markası FOREO; yeni ürünlerinde son teknolojilerden yararlanıyor. Dünyanın ilk akıllı güzellik teknolojisi cihazı olan LUNA; genç görünen cilt için komple yenileyici bakım sunan yeni versiyonuyla kullanıcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

Farklı cilt yapılarına uygun olarak iki farklı rengiyle piyasaya sürülen LUNA 3 Plus, sadece cildi temizlemiyor! Aynı zamanda yaşlanma karşıtı temizlik ve bakımı; mikro akım teknolojisinin de desteğiyle bir adım öteye taşıyor.

FOREO’nun kurum içi cilt bakım uzmanı Chris Luckham; cilt bakımı öncesi derin bir temizliğin hayati öneme sahip olduğunu söylüyor. LUNA serisinin son üyesi LUNA 3 Plus, birbirinden farklı özelliklerle kullanıcılarının beğenisini kazanmayı bekliyor.

Tek bir akıllı cihazda termo cilt temizliği ile microcurrent (mikro akım) teknolojili sıkılaştırıcı masajı bir arada sunan ürün; komple yenileyici bir cilt bakımı uyguluyor. Ultra yumuşak silikon uçlarıyla cilt temizleme rutinini uygularken; termo teknolojisiyle ciltteki sebum, kir ve kalıntıları çözüyor. Microcurrent teknolojisiyle de cildin genç görünümünü geri kazandırıyor.

  • Normal ve karma ciltler için pembe
  • Hassas ciltler için lila

Termo-Tech ve Microcurrent teknolojisi bir arada!

Devrim niteliğindeki termo teknolojisine sahip LUNA 3 Plus; gözeneklerin derinliklerine ulaşarak temizlemek için cildi ısıtan 8 termal temas noktasına sahip. Termal temas noktaları; cilt yüzeyinin altında yer alan sivilce oluşumuna yol açabilecek sebumu çözmek için cilde ısı göndermektedir. Bu sayede gözeneklerdeki kir, yağ ve kirleticilerin atılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca LUNA 3 Plus’ın arka tarafında bulunan küçük mikro akım sensörleri; FOREO uygulaması ile 5 farklı bölgeye odaklı bir masaj uygulamaktadır.

Böylece hiçbir çizgi, kırışıklık atlanmadan küçük bölgelere odaklanarak bakım yapılıyor. T-Sonic™ titreşimleri sayesinde de 16 titreşim hız ayarıyla dakikada 8 bin titreşim gönderebiliyor. Ekstra yumuşak ve ultra hijyenik silikon uçlarıyla cilde nazikçe masaj yapıyor.

Daha ayrıntılı bilgi için www.foreo.com ya da pr@foreo.com adresine ulaşabilirsiniz.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir