Formülünü antik bilgelik ve doğadan alan KORRES ürünleri Boyner’de 

Her cilt tipine ve her yaşın ihtiyaçlarına cevap veren ürünler

Antik çağların güzellik tüyolarından ve doğal formüllerinden ilham alan doğal cilt bakım ve kozmetik markası KORRES; kozmetikte de doğallıktan vazgeçmeyenlerle sadece Boyner mağazaları ve boyner.com.tr’de buluşuyor. KORRES’in favori yaz serileri arasında Pure Greek Olive ve Greek Yoghurt serileri yer alıyor.

Zeytinyağından gelen güzellik: Pure Greek Serisi

En iyi zeytinyağı olarak kabul edilen ünlü Koroneiki’nin naturel sızma zeytinyağını içeren KORRES Pure Greek Olive Serisi; cilt, vücut ve saç bakımı ürünleriyle öne çıkıyor.

Pure Greek Olive Shine şampuan ve saç kremi; doğal bir antioksidan kaynağı olan sızma zeytinyağı, zeytin yaprağı özü ve B & E vitaminleri ile birlikte saçlara yoğun parlaklık, elastikiyet ve yumuşaklık veriyor.

Serinin diğer ürünleri Pure Greek Olive duş jeli; cildi nazikçe temizlerken içeriğindeki sızma zeytinyağı ve zeytin yaprağı ile cildin doğal nemlilik seviyesini korumaya destek oluyor. Pure Greek Olive vücut kremi ve ellerin pürüzsüz ve esnek olmasını sağlayarak cildin doğal nemini korumaya yardımcı olan Pure Greek Olive el kremi de serinin ürünleri arasında yer alıyor.

Sağlıklı ve kadife gibi bir cilt için Greek Yoghurt Serisi

Yüzyıllık bir cilt bakım ürünü olan yoğurdu modern bilimsel yöntemlerle yeniden işleyen seri; sağlıklı ve kadife gibi ciltler için süper besin sayılabilecek ürünler sunuyor.

Gerçek yoğurda dayalı ilk ve tek cilt bakım serisi olma özelliği taşıyan serideki ürünlerden biri; stresli görünen ciltlerin kurtarıcısı Hydra-Biome™ Probiotic Superdose Face Mask. Maske; cildi anında rahatlatıyor ve besliyor. Kirlilik önleyici bir kalkan sağlayan gerçek yoğurt içeren ilk probiyotik süper doz maskesi! olma özelliğini taşıyor. Ultra konsantre Comforting Probiotic Serum; 48 saat etkili yatıştırıcı nemlendirme ile  cildin nem bariyerini güçlendiriyor. Ferahlatıcı bir ‘likit yoğurt’ olarak nitelendiriliyor.

En sevilen, kurtarıcı krem jel, yüksek performanslı Comforting Probiotic Moisturiser; çevresel stres faktörlerine karşı cildin nem bariyerini güçlendiriyor. Cilt tarafından emilerek 48 saat boyu etkili yavaş salınımlı nemlendirmeyi sağlıyor.

Lüks, probiyotikli besleyici Sleeping Facial; iyi dinlenmiş ve aydınlık bir ciltle uyanmanıza yardım ediyor. Cilt konforu ve yatıştırıcı nemlendirme sağlayan gece bakımı kremi; sabaha kadar dolgun, sağlıklı parlak bir cildi ortaya çıkarmak için cilt mikrobiyom dengesini koruyor.

Sabun içermeyen krem köpük Foaming Cream Cleanser, kirliliği ve makyajı nazik ve etkin bir şekilde temizliyor.

Ayrıca SPF 30 ve SPF 50 koruma sunan KORRES Yoghurt Güneş serisi; Akdeniz’in kendine özel hava koşullarında uzun süreli aktif nemlendirme ve optimum konfor sağlıyor.
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir